Anasayfa » AdGuard 2.1.5 (626) MacOS
Antivirüs - Güvenlik İnternet Araçları

AdGuard 2.1.5 (626) MacOS


Hakkında

Pop-up'ları engeller ve bilgisayarınızı korur.  İnternette gezinmek, açılır pencereleri kapatmak zorunda kalmadan herhangi bir web içeriğinin tadını çıkarmanıza izin vermeyen pop-up reklam dağlarıyla bombardıman edildiğinde gerçek bir acı olabilir. Bu tür istilacı reklamları durduracak birçok araç var, ancak muhtemelen AdGuard gibi herhangi bir tarayıcıyı ablukanın yoğunluğunu tamamen özelleştirebilecek şekilde filtreleyebilecek önerilen bir araç gibi az etkili seçenek var. Bu şekilde, bilgisayarınızı kimlik avı girişimlerine karşı koruyabilirsiniz ve kötü amaçlı sitelerin en sevdiğiniz web sitelerini destekleme şansına sahip olmaları, reklamların gizlenmemesi veya gerçekten ilginç bulduğunuz veya yalnızca bağlılık okuyucunuzu sorumlu tutmak istediğiniz için olabilir. Sonuçta, AdGuard en sinir bozucu adım reklamcılık ve bilgisayarınızı korumak için etkili bir araçtır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

70 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.