Anasayfa » uTorrent 1.8.7 Mac
İnternet Araçları

uTorrent 1.8.7 Mac


Hakkında

UTorrent hafif bir BitTorrent istemcisidir. Arayüz cilalanmış ve genel ebat ortalama Facebook resminizden daha küçük kalsa da, uTorrent şimdi uTorrent'i bu kadar popüler kılan inanılmaz güçlü özelliklerle doludur. Kolay Basit ve anlaşılır - bu uTorrent. Özel amaçlı arayüzü ile torrentleri indirmek çok kolaydır. UTorrent Remote uTorrent ile her yerden Erişilebilir Erişim. Ev istemcilerinize güvenli bir şekilde erişin (ultra özel kimlik doğrulama ve anahtar değişimi kullanarak). Yenilikçi uTorrent, BitTorrent açık kaynak protokolünü icat eden ekip tarafından önerildiğinden, her zaman en son ve en iyi teknolojilere erişiminiz olduğunu bilirsiniz. Hızlı Hızlı indirme için tasarlanmıştır. Değerli sistem kaynaklarını korumayı önler, arka planda sessizce çalışır ve çalışmanıza, oyununuza vb. Karışmaz . Yenilikçi Yenilikçi teknolojiyi içeren ΜTP, uTorrent bant genişliğini en üst düzeye çıkarır ve tıkanıklığı azaltır - böylece mümkün olan en yumuşak ve daha hızlı indirme işlemlerine sahip olursunuz ve İnternet bağlantınızı yavaşlatmaz. Akıllı uTorrent içgüdüsel olarak akıllıdır. Ağınıza ve İnternet’e dayalı bant genişliğinin otomatik olarak kullanılması. Skype kullanın, oyun oynayın, video yayını vb. Plug-n-Play uTorrent, ev ağınıza kurmak için çok kolaydır. Çoğu durumda, bu plug-n-play. Router'ınızı torrent'e erişime hazırlamak için UPnP ve NAT-PMP teknolojilerini de kullanıyoruz.
Sistem Gereksinimleri

Sürüm OS: 10.6
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.