Anasayfa » Adobe Audition 2022 Mac İndir v22.2.0
Ses Düzenleme

Adobe Audition 2022 Mac İndir v22.2.0


Hakkında

Adobe Audition 2022 ses veri yönetimi yazılımı, ses ve video prodüksiyonu alanında çalışan profesyoneller için neredeyse sınırsız olanaklar sunan profesyonel bir araçtır. Kullanım kolaylığı, işin esnekliği ile mükemmel bir şekilde bir araya getirilerek, birinci sınıf ana kopyalar oluşturmanıza, düzenlemenize, karıştırmanıza, işlemenize ve çeşitli ses özel efektlerini uygulamanıza olanak tanır. Aslında, kullanıcı bilgisayarına kullanımı kolay ve aynı zamanda oldukça profesyonel araçlara sahip tam teşekküllü güçlü bir kayıt stüdyosu alır.
Özellikleri

  • Yüksek kaliteli ses prodüksiyonları oluşturun – Adobe Audition, 32 bit'e kadar bit derinliğine ve 192 kHz'in üzerindeki örnekleme hızlarına sahip dosyaları ve herhangi bir ortama (manyetik bant, CD, DVD veya DVD-Ses diskleri dahil) kaydı destekler. Tüm işlemler, son derece profesyonel sonuçlar için 32 bit çözünürlükte yapılır.
  • İşinizden en iyi şekilde yararlanın – Adobe Audition, hızlı ve verimli çalışmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları hizmetinize sunar. Kullanıcı dostu bir arayüz, gerekli işlemleri mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlayacak ve hareketli çalışma panelleri, kişisel tercihlerinize göre hızlı bir çalışma alanı özelleştirmesi sağlayacaktır.
  • Entegre araçları kullanın – Adobe Audition, ses dosyalarını düzenlemek ve karıştırmak için eksiksiz bir çözüm sunar. Yerleşik görüntüleme modları (çok parçalı ve düzenleme için ayrılmış), gerçek zamanlı özel efektler, döngü desteği, analiz araçları, geri yükleme işlevi ve video dizisi desteği, ses dosyası işleme alanında size sınırsız olanaklar sağlayacaktır.
  • Güçlü DSP destekli araçlar – 45'in üzerinde DSP tabanlı efekt, ana kopyalama araçları, analitik ve ses dosyası kurtarma kullanın.
  • Filmler için film müzikleri oluşturun – Video dizisini izlerken AVI formatındaki film müziklerini düzenleyin, karıştırın ve efektler ekleyin.
  • Çeşitli ses formatları için genişletilmiş destek – Tüm yaygın formatlardaki (WAV, AIFF, MP3, mp3PRO ve WMA dahil) ses dosyalarıyla çalışın.
  • Sezgisel kullanıcı arayüzü - Kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüz ile öğrenmeye zaman kaybetmeden hemen başlayabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Dil: Çok dilli Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

496 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.