Anasayfa » SoundSource 5.3.11 Mac
Ses Düzenleme

SoundSource 5.3.11 Mac


Hakkında

Doğrudan menü çubuğundan, Giriş, Çıkış ve Ses Efektleri cihazlarınızı ve ses ayarlarınızı sadece birkaç dakika içinde ayarlayın. İstediğiniz çıktıya giriş cihazlarının yumuşak oynatımını etkinleştirin, böylece herhangi bir mikrofon veya başka bir kaynaktan gelen sesi duyabilirsiniz. SoundSource ile, Mac'inizin en önemli ses ayarlarına hızlı erişim elde edersiniz. Anında Ses Cihazı Geçişi Sadece iki tıklama ile Mac'inizin Giriş, Çıkış ve hatta Ses Efektleri için kullandığı ses cihazlarını değiştirebilirsiniz. Hızlı Ses Kontrolü SoundSource, ses cihazlarınız için ses kontrollerine de kolay erişim sağlar. Audio Play-Thru, Too SoundSource'un Play-Thru penceresi, herhangi bir giriş cihazından gelen sesi izlemeyi kolaylaştırır. Kapsamlı Ses Kaynağı, tüm Mac'in en önemli ses kontrolleri için size bir yer sunar. Parmaklarınızın ucunda Menü çubuğunuzda SoundSource ile çalışan ses kontrolleriniz her zaman kullanılabilir. Hafif Eğer SoundSource'a ihtiyacınız yoksa, yolunuzdan uzak kalır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü gerektirir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

25 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.