Anasayfa » Adobe Character Animator CC 2018 1.5.0.138 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Character Animator CC 2018 1.5.0.138 Mac


Hakkında

Gerçek hayatı taklit eden sanat, 2B karakter yaratır ve onları hayata geçirir. Karakter animatörü CC, yüz hareketlerinizi kopyalayarak karakterlerin gerçekçi bir şekilde harekete geçmesini sağlar. Sizi açık bırakacak animasyonlar - ağızda canlı yayınlar, öğrenci projeleri, karikatürler için veya sadece sosyal ağlarda arkadaşlarınızı şaşırtmak için 2D animasyonlar oluşturun. Bir karakterle başlar . Illustrator veya Photoshop'ta veya kuklalardan birinin bir parçası ve Karakter Animatörü'nde bulunan karakterinizi sıfırdan oluşturun. Bacaklar, kollar ve kafa ile animasyonlar Karakterinizi hareket ettirmek için fazla çaba göstermez. Klavyeyle veya MIDI cihazla selamlama gibi jestleri kontrol eder. Hareketleri hatırlamak daha kolay hale getirmek için düğmeler, sürgü veya düğme olarak kaydedilebilir. Animasyon elle yapılmış gibi görünmek için yüz ifadeleri arasındaki geçişleri düzeltebilirsiniz. En iyi pozunuzu yazın Karakter Animator yüz ifadelerinizi gerçek zamanlı olarak kaşlarınızı dudaklarından hareket ettirerek analiz edin ve hareketlerinizi ve sesinizi web kamerası ve mikrofonla kaydedin. Bu yüzden sürpriz, neşe ya da öfke dolu bir görünüm koyduğunuzda, karakteriniz de öyle. Gösterinin başlamasına izin verin Karakterinizi dünyaya atın. Facebook ya da televizyonda yayın yapın. Sosyal ağlarda arkadaşlarınızı eğlendirin. Veya çizgi filmler veya filmler gibi daha büyük projelere dahil olmak için After Effects veya Premiere Pro CC CC'ye götürün.
Özellikleri

Yeni Olanlar Yeni panel etkinleştiricileri tüm tetikleyicilere tek bir yerden erişir ve karakterlerinizi kolayca ve sezgisel olarak taşır. Yeni Panel Aktivatörleri düğmeler olarak düzenler ve düzenleyiciler bir hareketi etkinleştirmek için anahtar komutları hatırlamak zorunda değildir. Animasyon Geliştirmeleri göz ve kaş Şimdi karakterler endişeli, öfkeli, şaşırmış ve daha fazla görünmesini sağlayan gelişmiş kaşlar sayesinde daha etkileyici hareketlerdir. Yeni görünüm ayarlama özelliği, öğrencilerin hareketleri üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Animasyon duruşları ve jestler El yapımı çizim yapmak için karakterinizin yüz ifadeleri arasındaki geçişleri düzelten yeni bir özellik var. Ayrıca istediğiniz yumuşatma miktarını da kontrol edebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

880 MB .rar


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.