Anasayfa » Keyshot Pro 7.3.40 Mac
Fotoğraf Grafik - 3D - Animasyon

Keyshot Pro 7.3.40 Mac


Hakkında

Hızlı, doğru ve inanılmaz görsel görüntüler oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey KeyShot. Temsillerinizi ve animasyonlarınızı anında şekillendirmek için gerçek zamanlı bir iş akışıyla, KeyShot bu mükemmel çekimi oluşturmak için gereken süreyi azaltır. Bilimsel olarak doğru malzeme ve ortam ön ayarlarından gelişmiş malzeme düzenleme ve animasyona, ürün imajları yaratma veya satış ve pazarlama görselleri bu kadar kolay olmamıştı. Basit Arabirim KeyShot'ın basit kullanıcı arayüzü, minimal, ancak güçlüdür; gelişmiş görselleştirme için ihtiyacınız olan tüm seçenekler ve iş akışını engelleyecek hiçbir karmaşa yoktur. Rendering Hızı KeyShot içindeki hız karşılaştırılamaz. İster küçük bir dizüstü bilgisayarda, ister birden fazla CPU'lu bir ağ sunucusunda olun, KeyShot tüm mevcut çekirdekleri kullanır. Gelişmiş iş akışı verimliliği Sahnenizi kurmanın, daha verimli çalışmanın ve hız ile inanılmaz görüntüler sunmanın daha kolay yolları. Materyal üzerindeki yüksek kontrol sınırsız olasılıklar için iyileştirmeler ve ileri malzeme düzenleme ile malzemelerin üzerinde daha fazla kontrol. İnanılmaz yeni yetenekler Geometri ile mümkün olanı yükseltmek, sahnelerinizi görüntülemek ve işlemek için yeni özellikler. Güçlü özellik geliştirmeleri İthalattan, animasyonlar ve tasarımlarınızın ve fikirlerin etkileşimli görsellerinin yaratılmasından daha fazla güç.
Özellikleri

  • Güçlü animasyonlar
  • Grafik oluşturma
  • Render hızı
  • Üstün özellikli araçlar
  • Yüksek kontrol önceliği
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

491 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.