Anasayfa » Adobe Dimension CC 2018 1.1.0 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Dimension CC 2018 1.1.0 Mac OS X


Hakkında

Adobe Dimension CC (önceden Proje Felix), grafik tasarımcılarının gerçekçi 3D görüntüler ve yüksek kalite oluşturmasını sağlar. 2B ve 3B öğeler, kompozit ürünler oluşturmak, sahneleri ve soyut sanatı görüntüler. 3D düşünün. Şimdi üzerinde tasarımlar.  Deneyimsiz 3D? Sorun değil. Boyut ile karmaşık bir iş akışı bile dik öğrenme eğrisi yoktur. Ürün çekimlerinde yeni bakış açıları.  Ürün fotoğrafları, ambalaj tasarımları ve marka reklam materyallerini gerçek dünya ortamlarında görselleştirin. Tasarım konseptinizi gerçek hayatta nasıl göreceğini görmek için bir logoyu veya vektör grafiğini 3B modele sürükleyip bırakın. Nesnenin etrafında hareket etmek için kamera araçlarıyla, grafiklerinizin tüm perspektiflerden nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Bir şans olsun. Fırlatmayı atla.  Boyut bırakmadan Adobe Photoshop CC ve 3D modelleri Adobe Stock, arka plan görüntüleri sürükleyip bırakın. Malzeme, doku ve arka planı seçin. Boyut, mükemmel görüntü için aydınlatma, perspektif, gölgeler ve daha fazlası ile otomatik olarak eşleşir. Photoshop'ta çalışmalarını daha da ileriye taşımak için sahnelerinizi katman olarak dışa aktarın. Sanatınıza boyutlar ekleyin.  Dijital görüntülere eşlik etmek, bir storyboard tasarlamak veya 3D fotogerçekçi efektlerle kendi orijinal resminizi oluşturmak için benzersiz bir editoryal oluşturun. Boyut, 3D tasarım dünyasını her türlü dijital sanatçıya açar.
Özellikleri

  • 3D grafik oluşturma
  • 3D efektleri üretme
  • Model desteği
  • Zengin arayüz
  • CC entegrasyonu
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.50 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.