Anasayfa » Adobe Illustrator CC 2018 22.1.0.312 Mac OS X
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Illustrator CC 2018 22.1.0.312 Mac OS X


Hakkında

Baskı sürümleri, web, video ve mobil aygıtlar için logolar, simgeler, çizimler, tipografi ve çizimler oluşturmanıza olanak veren endüstri standardı vektör grafiklerini uygulama. Illustrator, milyonlarca tasarımcı ve sanatçının web simgeleri ve paketlenmiş ürünlerden kitap ve reklam panolarının resimlerine kadar her şeyi yaratmak için Illustrator uygulamasını kullanıyor. Herhangi bir boyuttaki amblemli çalışmalar Logoları, simgeleri ve süslü grafikleri basit renkler ve şekiller dönüştürmek için gereken tüm çizim araçlarını alın. Illustrator uygulaması vektördür, böylece mobil ekranlara ve reklam panolarına yeniden boyutlandırabilirsiniz, ancak her zaman net ve çekici kalır. Tümünün bir şirket logosunun adını eklediğini, bir broşür tasarladığını veya dünyadaki en iyi araçlarla bir web sitesinin taslağını oluşturduğunu söyleyen etkileyici yazı biçimleri . Mesajınızı mükemmel bir şekilde ifade eden tipografik tasarımlar oluşturmak için efektler ekleyin, stilleri yönetin ve bireysel karakterleri düzenleyin. Her yere dikkat çeker Serbest el çizimleri yaratın veya bunları sanat eserine dönüştürmek için içe aktarılan fotoğrafları yeniden çizin ve yeniden fotoğraflayın. Resminizi her yerde kullanın: basılı makaleler, sunumlar, web siteleri, bloglar ve sosyal ağlar.
Özellikleri

  • Profesyonel içerikler
  • Zengin araçlar
  • Fırça çeşitleri
  • Serbest çizim
  • Yüksek çözünürlük desteği
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.22 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.