Anasayfa » Adobe InDesign CC 2018 13.1.0.76 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe InDesign CC 2018 13.1.0.76 Mac


Hakkında

Baskı ve dijital medya için tasarım ve sayfa mizanpajı alanında önde gelen uygulamalarla muhteşem ön belgeler oluşturabilir, test edebilir ve yayınlayabilirsiniz. InDesign poster, kitap, dijital dergi, e-kitap, interaktif PDF ve daha fazlasını oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Dijital yayınlar, göz kamaştırıcı etkileşimler Görüntüleyenleri ses, video, slayt ve animasyonlarla çeken dijital dergiler, e-kitaplar ve çevrimiçi etkileşimli belgeler oluşturun. InDesign, tasarım öğelerini yönetmeyi kolaylaştırır ve PDF'den EPUB'a ve HTML'ye kadar her formatta hızlı deneyimler sunar. Etkileyici bir izlenim yaratır Her türlü kırtasiye, broşür, poster, yıllık rapor, dergi ve kitap tasarlar. Düzen ve dizgi için bu profesyonel araçlarla, birden çok sütun, zarif tipografi ve resim, tablo ve karmaşık grafikler içeren sayfalar oluşturabilirsiniz. Belgelerinizi birkaç tıklamayla yazdırmak için hazırlayabilirsiniz. Ekibinizi uyum içinde tutun Tasarımlar için oluşturulan işbirliği araçlarıyla daha hızlı ve daha akıllıca yayınlayın. InDesign, Adobe InCopy CC ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir, böylece yazarlar ve yayıncılar için düzen üzerinde çalışabilirsiniz. Metin, renk, şekil, görüntü ve diğer varlıkları ekip üyeleri ile paylaşmak ve böylece tasarımın tutarlılığını korumak için Creative Cloud kitaplığınıza erişin.
Özellikleri

  • Basit arayüz
  • Adobe geliştirmeleri
  • Hazır şablonlar
  • Zengin içerik
  • Profesyonel veri üretimi
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.07 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.