Araçlar- Çeşitli Video Düzenleme

Adobe Media Encoder 2021 v15.4.1 MacOS


Hakkında

Adobe Media Encoder 2020 yazılımı, kaynak dosyaların, Adobe Premiere Pro dizilerinin ve Adobe After Effects kompozisyonlarının birden çok kodlanmış sürümünü oluşturma sürecini otomatikleştirir. Sezgisel bir arayüz, arka plan kodlama ve kullanışlı ön ayarlar, hemen hemen her ekrana hızlı bir şekilde çıktı göndermenize yardımcı olur. Adobe Media Encoder; Adobe Premiere Pro, After Effects ve Adobe Prelude yazılımına dahildir.

Özellikleri

  • Ön Ayarlı Tarayıcı  – Önceden Ayarlanmış Tarayıcıyı kullanarak yaygın olarak kullanılan ayarlara anında erişin. Ön ayarları kategoriye göre düzenleyin, sık kullanılanları ayarlayın ve en sık kullandığınız kodlama ön ayarlarınızı özelleştirin.
  • Hemen hemen her ekrana hızlı, kesin çıktı  – Hemen hemen her video veya cihaz formatı için çalışmanızı hızlı ve kolay bir şekilde çıkarın. Arka planda hızlı dışa aktarma ve toplu kodlama için Sık kullandığınız hazır ayarları Ön Ayar Tarayıcısında özelleştirin, ayarlayın ve düzenleyin.
  • Performans ve kararlılık  – Videoyu tek bir kaynaktan birden çok çıktı biçimine hızlı bir şekilde kodlamak için İzleme Klasörlerini kullanın.
  • ARRIRAW, RED EPIC ve RED Scarlet-X desteği  – ARRIRAW, 5K RED EPIC® ve RED Scarlet-X çekimlerinizi, HD ve SD formatlarına kod dönüştürme için doğrudan Adobe Media Encoder CS6’ya aktarın.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.56 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.