Video Düzenleme

Adobe After Effects 2021 v18.4.1 macOS Full


Hakkında

Yeni ve daha bağlantılı After Effects CC 2020 imkansızı mümkün kılabilir. Ara işleme olmadan CINEMA 4D sahnelerini katmanlar halinde bir araya getiren Live 3D Pipeline gibi güçlü yeni özellikler edinin. Çalışmayı doğrudan uygulama içinden paylaşın ve yeni özelliklere piyasaya çıktıkları anda erişin. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada.

After Effects 2020, Creative Cloud’un bir parçasıdır. Bu, mevcut oldukları anda en son güncellemelere ve gelecek sürümlere erişebileceğiniz anlamına gelir. Zengin eğitim videoları kitaplığıyla becerilerinizi geliştirin ve yeni araçlarda ustalaşın. Creative Cloud, Behance ile entegredir, böylece projelerinizi paylaşabilir ve dünyanın dört bir yanındaki kreatiflerden anında geri bildirim alabilirsiniz.

Hareketli Grafik şablonlarında ve Temel Özelliklerde Ortam Değişimi:

  • Premiere Pro’daki editörlerin görüntüleri veya videoları değiştirmesini sağlamak için değiştirilebilir medyaya sahip Hareketli Grafik şablonları oluşturun. Temel Özellikler’i kullanarak ve sosyal medya grafikleri, animasyonlu slayt gösterileri, logo içeren marka şablonları gibi çıktılar için farklı medya türleriyle bir şablonun birden çok varyasyonunu oluşturabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı 3B Taslak Önizleme:

  • 3B sahnelerle çalışırken daha hızlı yaratıcı kararlar alın. Yeni gerçek zamanlı 3B oluşturma motoru, Comp panelinde 3B tasarımlarınız hakkında anında geri bildirim sağlar, böylece yaratıcı kararları çok daha hızlı bir şekilde verebilir ve tasarımınızı yineleyerek daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

3B Yer Düzlemi:

  • Bir zemin düzlemi, size 3B sahnenizde bir perspektif ve boşluk hissi veren yatay bir projeksiyon düzlemidir. Kompozisyon paneli araç çubuğunda görünen özel bir geçiş düğmesi vardır.

Geliştirilmiş Kompozisyon Araç Çubuğu:

  • En çok ihtiyaç duyduğunuz anda en çok kullanılan kompozisyon seçenekleri araçlarına erişin. Güncellenmiş, bağlam içi Comp paneli araç çubuğu, tasarımınız bağlamında seçenekleri görüntüler ve daha mantıksal olarak düzenlenmiştir.
  • Takım Projeleri performans iyileştirmeleri:
  • After Effects sanatçıları artık Ekip Projelerindeki değişiklikleri daha hızlı paylaşabilir ve alabilir. Daha verimli indeksleme sayesinde aramalar artık en az iki kat daha hızlı.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5.03 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.