Anasayfa » Adobe Media Encoder 2022 v22.2 macOS Full
Araçlar- Çeşitli Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Media Encoder 2022 v22.2 macOS Full


Hakkında

Adobe Media Encoder 2022 yazılımı, kaynak dosyaların, Adobe Premiere Pro dizilerinin ve Adobe After Effects kompozisyonlarının birden çok kodlanmış sürümünü oluşturma sürecini otomatikleştirir. Sezgisel bir arayüz, arka plan kodlaması ve kullanışlı ön ayarlar, hemen hemen her ekrana hızlı bir şekilde çıktı almanıza yardımcı olur.
Özellikleri

  • Preset Browser – Preset Browser'ı kullanarak yaygın olarak kullanılan ayarlara hemen erişin. Ön ayarları kategoriye göre düzenleyin, favorileri ayarlayın ve en sık kullandığınız kodlama ön ayarlarınızı özelleştirin.
  • Hemen hemen her ekrana hızlı, güvenli çıktı – Hemen hemen her video veya cihaz formatı için çalışmanızın çıktısını hızlı ve kolay bir şekilde alın. Arka planda hızlı dışa aktarma ve toplu kodlama için Preset Browser'da favori hazır ayarlarınızı özelleştirin, ayarlayın ve düzenleyin.
  • Performans ve kararlılık – Videoyu tek bir kaynaktan birden çok çıktı biçimine hızla kodlamak için İzleme Klasörlerini kullanın.
  • ARRIRAW, RED EPIC ve RED Scarlet-X desteği – ARRIRAW, 5K RED EPIC® ve RED Scarlet-X çekimlerinizi HD ve SD formatlarına dönüştürmek için doğrudan Adobe Media Encoder CS6'ya aktarın.
Sistem Gereksinimleri

Dil: Çok Dilli Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.02 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.