Anasayfa » FAF (Find Any File) 2.3.3 b7 macOS
Araçlar- Çeşitli

FAF (Find Any File) 2.3.3 b7 macOS


Hakkında

Spotlight ile mutsuz çünkü orada olduğunu bildiğiniz dosyaları bulamıyor? Genellikle gizli olanlar da dahil olmak üzere, disklerinizdeki her dosyayı bulmak için FAF kullanın. Dosya adına göre, tarih, boyut (içeriğe göre değil!)  
• Adını kısmen hatırladığınız bir dosyayı kurtardınız mı? • Son 5 dakikada hangi dosyaların değiştiğini gördünüz mü? • Diskinizdeki tüm büyük dosyaları bulun mu? • Spotlight'ın görünmediği gizli yerlere dosya bırakan yazılımı kaldırın? Herhangi Bir Dosya Bul (FAF) bu görevler için mükemmel bir araçtır. Sunucu birimleri dahil, Spotlight tarafından dizine alınmamış disklerde bile arama yapabilirsiniz. Herhangi Bir Dosya Bul, Spotlight'ın bulamadığı dosyaları, örneğin paketlerin ve paketlerin içindekileri ve genellikle Spotlight aramasının dışında tutulan sistem klasörlerini bulabilir. Spotlight'ın aksine, bir veritabanı kullanmaz, bunun yerine doğrudan diskteki verileri arar. Bu, ad, oluşturma ve değiştirme tarihleri, dosya boyutu ve hatta dosyaların içindeki düz metinler gibi dosya özelliklerini aramanızı sağlar. Bir başka kullanışlı özellik de hiyerarşik sonuç görünümüdür (ekran görüntülerine bakınız). Bulunan öğeleri kendi klasörlerinde görüntülemenizi sağlar, böylece bulunan 100'lerce öğeye göz atmanızı kolaylaştırır. Sonunda hızlı. Spotlight kadar hızlı değil, ancak aranan tüm öğelerin diskte bulunması yalnızca birkaç saniye sürüyor.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.