Anasayfa » Adobe Photoshop 2021 v22.5 MacOS + Neural Filters
Fotoğraf

Adobe Photoshop 2021 v22.5 MacOS + Neural Filters


Hakkında

Dijital görüntü işleme ve düzenlemede endüstri standardı olan Adobe Photoshop 2021, kapsamlı bir profesyonel rötuş araçları paketi sunar ve ilham vermek için tasarlanmış güçlü düzenleme özellikleriyle doludur. Düşünebiliyorsanız, dünyanın en iyi görüntüleme ve grafik tasarım yazılımı Photoshop ile yapabilirsiniz. Fotoğraflar, illüstrasyonlar ve 3B resimler oluşturun ve geliştirin. Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlayın. Videoları düzenleyin, gerçek hayattaki resimleri simüle edin ve daha fazlasını yapın. Herhangi bir fikri gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şey. Herkesin her şeyi tasarlaması için tasarlandı. Posterlerden paketlemeye, temel banner'lardan güzel web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop, yaratıcı dünyayı hareket ettiriyor. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile harika şeyler yapabilir. Sadece fotoğraf çekmek değil. Nefes kesen. İster günlük düzenlemeler ister toplam dönüşümler arıyor olun, grafik tasarım yazılımımız anlık görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık araçları seti sunar. Eski fotoğrafları ayarlayın, kırpın, nesneleri kaldırın, rötuşlayın ve onarın. Sıradan olanı olağanüstü bir şeye dönüştürmek için renk, efekt ve daha fazlasıyla oynayın. Boya fırçasına güç. Özellikle illüstratörler için tasarlanmış araçlarla hayal ettiğiniz her şeyi çizin ve boyayın. Mükemmel simetrik desenlerle boyayın. Kontur yumuşatma ile parlak görünümler elde edin. Ünlü illüstratör Kyle T. Webster'ın 1.000'den fazlası dahil olmak üzere gerçek hissi veren kalemler, kalemler, keçeli kalemler ve fırçalarla yaratın.

Ne var ne yok:

Sürüm 22.3: Mart 2021 sürümüyle birlikte Photoshop, Apple Silicon cihazlarda yerel olarak çalışarak daha hızlı seçimler, filtreler ve performans artışı sağlar. Şimdilik, Düzenlemeye davet et ve Eşitlenmiş ön ayarlar gibi bazı özellikler yalnızca öykünme modunda kullanılabilir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.08 GB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.