Fotoğraf

Adobe Lightroom Classic 2021 v10.4 Mac Full


Hakkında

Adobe Lightroom Classic (Adobe Lightroom’du) yazılımı, ister bir görüntüyü mükemmelleştiriyor olun, ister on tanesini arıyor, yüzlerce kişiyi işliyor veya binlerce kişiyi organize ediyor olun, fotoğraflarınızda en iyiyi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Fotoğraflarınızı masaüstü için optimize edilmiş uygulama ile düzenleyin ve organize edin.
Lightroom Classic, fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlamak için size güçlü tek tıklama araçları ve gelişmiş kontroller sunar. Tüm fotoğraflarınızı masaüstünüzde kolayca düzenleyin ve çeşitli yollarla paylaşın.

Hedef kitlenizi harekete geçiren inanılmaz görüntüler oluşturun. Son teknoloji ürünü tahribatsız düzenleme araçlarıyla korkusuzca denemeler yapın. Tüm resimlerinizi kolayca yönetin. Çalışmanızı zarif baskı düzenlerinde, slayt gösterilerinde ve Web galerilerinde ve ayrıca popüler fotoğraf paylaşım sitelerinde sergileyin. Hepsi tek bir hızlı, sezgisel uygulama içinden.

En iyi çekimleriniz. Daha da iyi hale getirildi.
Fotoğraflarınız her zaman hatırladığınız gibi sahneyi yansıtmaz. Ancak Lightroom Classic ile, fotoğraflarınızda en iyiyi ortaya çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm masaüstü düzenleme araçlarına sahipsiniz. Renkleri güçlendirin, donuk görünen çekimleri canlı hale getirin, dikkat dağıtıcı nesneleri kaldırın ve çarpık çekimleri düzeltin. Ayrıca, en son sürüm, her zamankinden daha hızlı çalışabilmeniz için gelişmiş performans sunar.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.71 GB .dmg






Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.