Anasayfa » Adobe Photoshop 2022 v23.5.1 Full Mac İndir
Fotoğraf

Adobe Photoshop 2022 v23.5.1 Full Mac İndir


Hakkında

Adobe Photoshop, CC 2020'den sonra raster grafikleri işlemeye yönelik programın yeni bir sürümüdür. Birçok grafik formatı desteklenmektedir. Adobe Photoshop, hem yeni görüntüler oluşturmanıza hem de bunları düzenlemenize olanak tanır. Photoshop, fotogerçekçi görüntüler oluşturmak, renkli taranmış görüntülerle çalışmak, rötuş, renk düzeltme, kolaj, grafik dönüştürme, renk ayrımı vb. için kullanılır. Adobe Photoshop, bitmap'lerle çalışmanın tüm yöntemlerine sahipken, katmanlarla çalışma ve konturları kullanma yeteneğine sahiptir. Program, en geniş yetenekleri, yüksek verimliliği ve hızı nedeniyle profesyonel grafik editörleri arasında tartışmasız liderdir. Adobe Photoshop, görüntülerin düzeltilmesi, düzenlenmesi, baskıya hazırlanması ve yüksek kaliteli çıktı için gerekli tüm araçları sağlar.
Özellikleri

 • Kaynakları bir kez değiştirin ve Bağlantılı Kaynaklar özelliğiyle tüm projelerde güncelleyin. Artık Creative Cloud Library varlıklarını bağlayabilirsiniz ve bir varlıkta değişiklik yaptıktan sonra ekip üyeleri onu Illustrator, Photoshop veya InDesign projelerinde güncellemeyi seçebilir.
 • Tasarım verimliliğini artırmak için çalışma yüzeyleri. Birden çok ekranda duyarlı tasarım için ideal olan çalışma yüzeyleri, çeşitli boyutlarda birden çok mizanpaj oluşturmanıza, bunları tek bir belgeye yerleştirmenize ve hepsini aynı anda görüntülemenize olanak tanır. İçeriği çalışma yüzeyleri arasında kopyalayın ve taşıyın, her seferinde bir veya daha fazlasını dışa aktarın.
 • İhtiyacınız olan vektör veya raster görüntüyü hızla bulun. Yeni Adobe Stock Store, Photoshop içinden telifsiz görüntüleri ve videoları bulmanıza, lisanslamanıza ve yönetmenize olanak tanır. 40 milyon varlık arasından seçim yapın, bunları Creative Cloud Libraries'e kaydedin ve projelerinizde kullanın.
 • Tasarımcılar için uygun ve optimize edilmiş ortam. Photoshop'taki kullanışlı yeni bir araç olan Design Space (Önizleme), gereksiz fare hareketlerini ortadan kaldıran ve tasarımcıların mobil uygulamalarda ve web sitelerinde çalışmasını kolaylaştıran yeni etkileşimler ve özellikler içeren özel bir modu destekler.
 • Daha hızlı ve daha kolay görüntü aktarımı. Yeniden tasarlanan dışa aktarma araçları, tek bir tıklamayla tek bir katmanı, çalışma yüzeyini veya belgenin tamamını dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca, bir varlığı alırken daha verimli sıkıştırma, sahne alanı boyutunu içeren daha fazla önizleme seçeneği ve daha fazla özellik kullanabilirsiniz. Web'de görüntülemek için kaydetme işlevi iyileştirildi.
 • İstenen efekti oluşturmak için ek katman stilleri ekleyin. Gölge, degrade kaplamalar, renk kaplamaları, iç gölge ve konturlar dahil olmak üzere seçtiğiniz katman stillerinin en fazla 10 örneğini bir katmana veya katman grubuna kolayca ekleyebilir ve herhangi bir stili istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Farklı katman gruplarında artık rasterleştirme efekti veya bindirme yok.
 • Photoshop projelerinizin iOS cihazlarda harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. İstediğiniz iOS cihazı bağlamında gerçek zamanlı geri bildirimle mobil uygulamanızın veya web tasarımınızın doğru önizlemelerini alın. Adobe Preview, cihazlarınızı USB veya Wi-Fi aracılığıyla Photoshop'a bağlamanıza ve üzerinde çalışırken projelerinizi önizlemenize olanak tanıyan isteğe bağlı bir iOS uygulamasıdır.
 • Gürültü katmanıyla gerçekçi bulanıklıklar elde edin. Orijinal görüntüye mümkün olduğunca yakın bir bulanıklaştırma filtreleri kitaplığına monokromatik ve renkli parazit ekleyin ve görüntülerken ve yazdırırken çizgilerden kurtulun.
 • Görüntüleri eskisinden çok daha hızlı geri yükleyin ve yamaları uygulayın. Mercury Graphics Engine ile İyileştirme Fırçası (Nokta dahil) ve Yama aracının performansı iyileştirildi. Düzeltme Fırçasının sonuçları gerçek zamanlı olarak görüntülenir ve Nokta Düzeltme Fırçası ve Yamanın etkileri
 • Araç, CS6'dan 120 kata kadar daha hızlı işlenir.
 • Glifler paleti, tüm projelerden gliflere kolay erişim sağlar. Illustrator ve InDesign'daki ilgili panellere benzer şekilde, yeni Photoshop'taki Glifler paneli, kullandığınız yazı tipi için mevcut olan glifleri görüntülemenize, seçilen bir glif için alternatifleri görmenize ve sık kullanılan gliflere erişmenize olanak tanır.
 • Hareket eden ve genişleyen nesneler üzerinde hassas kontrol. Geliştirilmiş içeriğe duyarlı taşıma ve genişletme işlemleri, kayan nesnelerin veya genişletilebilir alanların hassas şekilde ölçeklenmesine ve döndürülmesine olanak tanır. Bırakıldığında Dönüştür işlevini kullanarak görüntünün ölçeğine ve konumuna göre bir nesnenin son konumunu kesin olarak ayarlayın.
 • İçeriğe duyarlı otomatik doldurma özelliğine sahip yüksek kaliteli panoramalar. İçeriğe Uygun Doldurma, tek bir onay kutusunu işaretleyerek birden çok görüntüden bir panoramanın köşelerini doldurmanıza olanak tanır.
 • Karmaşık 3B modelleri basitleştirin. Photoshop performansını artırmak ve 3B varlıklarınızı tabletlerde, akıllı telefonlarda ve diğer cihazlarda kullanılabilir hale getirmek için 3B modellerin örneklerini kolayca alın.
 • Görüntülerden otomatik kabartma haritalar oluşturma. Fotoğraf dokularından otomatik olarak daha doğru kabartma ve standart haritalar oluşturun. Ayrıca bu yüzeyi 3D modellere eklerken çarpma haritalarından oluşturulan arazinin yüksekliğini ve derinliğini kontrol edebilirsiniz.
 • 3B nesneleri kolayca yazdırın. 3B yazdırılabilir PDF ve SVX dosyaları oluşturun ve yazdırma işlerini doğrudan Photoshop'tan 3B Hub'lara göndererek yerel 3B baskı hizmeti sağlayıcılarına kolay erişim sağlayın.
 • Ve daha fazlası. Katmanları taşırken geliştirilmiş davranışın yanı sıra, boştayken güç tüketimini %80'e kadar azaltma, 3D baskı hizmeti sağlayıcılarından gelen fiyat bilgilerini güncelleme ve daha fazlası.
Sistem Gereksinimleri

Dil: Çok Dilli Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.13 GB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.