Anasayfa » Memory Pictures 2.2.4 Mac
Fotoğraf

Memory Pictures 2.2.4 Mac


Hakkında

Memory Pictures, tam da bunu yapmanızı sağlayan bir macOS uygulamasıdır. Dijital kameralardan çekilen fotoğraflar, EXIF ​​başlığıyla resim çekmek için kullanılan tüm ayarlar hakkında çok çeşitli bilgilerle desteklenir. EXIF başlığının içinde GPS Koordinatları ve Kullanıcı Yorumu ayarları yer alır. Memory Pictures, Adobe RAW (DNG), Canon RAW (CR2 ve CR3), Fujifilm RAW (RAF), Hasselblad RAW (3FR), Mamiya RAW (MEF), Minolta dahil olmak üzere JPEG, HEIC fotoğrafları, PNG, TIFF ve RAW fotoğraf formatlarını destekler. RAW (MRW), Nikon RAW (NEF ve NRW), Olympus RAW (ORF), Panasonic RAW (RW2), Pentax RAW (PEF) ve Sony RAW (SR2 ve ARW). Memory Pictures'ın temel amacı, fotoğraf başlığına konum ve günlük girişlerini yerleştirmenize yardımcı olarak anılarınızı canlı tutmanıza izin vermektir. Hepimiz dijital kameralarımız ve akıllı telefonlarımızla fotoğraf çekiyoruz ve bu kesinlikle nereden geldiğimize ve nereye gittiğimize bakmanın harika bir yolu. Ancak, tek başına bir resim tüm hikayeyi boyamayabilir. Bir Fotoğraf binlerce kelimeyi boyayabilir, ancak fotoğrafa eklenen birkaç kelime kesinlikle Özel Durum anılarını geri getirecektir. Memory Pictures tam da bunu yapmanıza izin vermek için geliştirildi. Fotoğraf + Konum + Öykü = Sonsuza Kadar Hafıza iPhone harika bir kamera ile geliyor ve birçok akıllı telefon gibi, tek olarak yaygın olarak kullanıldığı kesin. Güzel bir şey, iPhone'un GPS ile gelmesi ve fotoğrafın çekildiği yeri fotoğrafın içine yerleştirmesi, böylece geriye bakıp o muhteşem anıların nerede çekildiğini öğrenebilirsiniz. Öznenin tam önünde olması harika. ama bazen uzaktan fotoğraf çekiyoruz ama telefon sadece bulunduğunuz yerin GPS'ini kaydediyor.
Özellikleri

  • Fotoğraflara gömülü GPS Koordinatlarını Ekle/Değiştir
  • Kişiselleştirmek için Fotoğraflardaki Yeri, Adresi ve Ülkeyi Ekleyin/Değiştirin
  • Kişisel Notlarınızı veya Hikayelerinizi doğrudan Fotoğraflar'a Ekleyin/Değiştirin, böylece fotoğraflara ayrı notlar tutmanıza gerek kalmaz
  • Fotoğraf Anahtar Kelimeleri Ekle/Değiştir
  • Destek Tüm Fotoğrafların Koordinatlarının ve Notlarının Listesini bir CSV dosyasına aktarın. CSV Formatı şu şekildedir: Dosya Adı, Tarih, Enlem, Boylam, GPS Koordinatları, Yer, Adres, Ülke, Notlar
Fotoğraf Konumunuzu Bulmak Hafıza Resimleri ile kolaydır ve yerin Enlem ve Boylamını bilmenize gerek yoktur. Bir Bas-Çek veya DSLR fotoğraf makinesinden çekilenler gibi, içinde herhangi bir GPS koordinatı olmayan Fotoğraflar için şunları yapabilirsiniz:- a) Popüler yer adını, adresini ve/veya ülkeyi yazarak Arama Özelliğini kullanın ve sabitleyecektir. senin için yer. b) Konumun ince ayarını yapmak için, Pini gerçek konuma sürüklemeniz yeterlidir; GPS koordinatları otomatik olarak hesaplanır. GPS Koordinatlarını yakalayan fotoğraflar için harika. veya c) Haritada gezinin ve bağlamsal menüyü açın ve o konumu sabitleyin.
  • Asla daha kolay değil. GPS Koordinatlarını ve Notlarını listenizdeki bir veya daha fazla fotoğrafla değiştirebilirsiniz.
  • Daha büyük harita görünümünü başlatmak için yerleşik Harita Görünümünün sağ üst köşesindeki mavi büyüteç üzerine tıklayın.
  • Kullanıcı yorumlarınızın ve GPS koordinatlarınızın bunları destekleyen herhangi bir uygulama veya web sitesi tarafından okunabilmesi için herhangi bir özel ayar kullanmıyoruz.
  • Arkadaşlarınızın, gömülü bilgiler içeren fotoğraflara Ücretsiz Hafıza Resimleri Görüntüleyicimizi indirmelerini sağlayın.
Hatıra Resimleri, gelecek için sahip olduğunuz hatıraları korumak için bir zorunluluktur. Uygulamanın EXIF ​​Tarihinde (varsa), Dosya Oluşturma ve Değiştirme Tarihinde değişiklik yapmamasını sağlıyoruz. Yani tam olarak işlenmeden önceki gibi olacaklar. Yalnızca Notlar ve GPS Koordinatları ekleniyor veya değiştiriliyor.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

44 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.