Anasayfa » Adobe Photoshop 2023 Mac v24.2 İndir – Full
Fotoğraf

Adobe Photoshop 2023 Mac v24.2 İndir – Full


Hakkında

Herkesin kendi favori grafik düzenleyicisi vardır, ancak çok az uygulama Adobe'nin fotoğraf işleme yazılımının popülerlik düzeyine ulaşmıştır: Photoshop. Üstelik, Adobe Photoshop standartları o kadar uzun süredir belirliyor ki, çoğu kişi daha gerçek olan "fotoşoplama" terimi yerine "görüntü düzenleme" ifadesini bırakıyor. Profesyonellere yönelik Adobe Photoshop, fotoğrafları hassas bir şekilde rötuşlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış geniş bir görüntü işleme araçları koleksiyonuyla birlikte gelir. Şık ve düzenli arayüz, “Fırça Aracı”, “Silgi Aracı”, “Gradient Aracı”, “Yatay Tip Aracı” ve çok daha fazlası gibi temel düzenleme araçlarına hızlı erişim sağlar. Ana pencereye düzenleme tuvali hakimdir. Yeni bir araç seçildiğinde, üst araç çubuğu alanında mevcut özelleştirme seçenekleri görüntülenir, sağda ise renk özelleştirme panellerine erişebilir ve proje katmanlarını yönetebilirsiniz. Adobe Photoshop, deneyimsiz grafik editörleri tarafından bile kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir, ancak tam potansiyelini öğrenmek için her özelliği test etmeniz ve incelemeniz gerekir: çevrimiçi olarak sunulan çok sayıda Adobe Photoshop öğreticisi bunun kanıtıdır. En popüler Adobe Photoshop işlevlerinden bazıları, bir düğmeye basarak fotoğraflarınıza hızla farklı efektler vermenizi sağlayan filtreler galerisidir. Diğer kullanışlı özellikler arasında, kamera hareketiyle bozulan çekimleri kaydedebilen Kamera Sarsıntısını Azaltma, görüntü nesnelerini kaldırma, yeniden konumlandırma veya ölçekleme olanağı, görüntüleri otomatik pilota koymanıza yardımcı olan Koşullu Eylemler aracı ve daha fazlası yer alır. Ayrıca Adobe Photoshop, 3B efektler oluşturabilir, 3B görüntüler boyamanıza olanak tanır ve bir 3B sahne paneli ile birlikte gelir. Ayrıca Photoshop, video oluşturmak ve düzenlemek için temel araçlar sağlar. Adobe Photoshop, görüntüleri işlemeniz veya değiştirmeniz ve yüksek kaliteli içerik oluşturmanız gerektiğinde son derece yararlı olduğunu kanıtlayacaktır. Kapsamlı araç ve özellik koleksiyonu sayesinde, kullanıcı nihai sonuç üzerinde kapsamlı kontrol kazanır ve bu da gerçekten şaşırtıcı sonuçlara yol açabilir.
Sistem Gereksinimleri

Dil: Çok Dilde Uyumluluk: macOS 11 veya üstü, Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.20 GB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.