Anasayfa » Nevercenter CameraBag Photo 2023.1.0 Mac
Fotoğraf

Nevercenter CameraBag Photo 2023.1.0 Mac


Hakkında

Fotoğrafçılıkta en iyi saklanan sır şimdi çok daha iyi oldu! CameraBag, yüzlerce güzel ön ayardan birini anında fotoğraflarınıza uygulamanıza ve ardından ultra sezgisel profesyonel ayarlamalarla daha derine inmenize olanak tanır. Portreler için özel olarak tasarlanmış ön ayarlar, farklı manzara senaryoları, geçmişten analog film stoğunun aslına sadık emülasyonu, popüler modern fotoğraf stilleri ve daha fazlasıyla CameraBag, tüm güçlü araçlarını nasıl kullanacağınızı henüz bilmiyor olsanız bile size yardımcı olur. . Profesyonel ihtiyaçları olanlar için, CameraBag'i diğer fotoğraf düzenleyicilerden gerçekten ayıran şey, gelişmiş araçlarının ne kadar sezgisel ve güçlü olduğudur. Eşsiz eğri araçları, ayarlamaları yeniden sıralama ve katmanlama ve büyük hassas kontroller, diğer popüler yazılımlarda yapamayacağınız şeyleri yapmanızı sağlar. Aşağıda, CameraBag'in belirli kullanıcı grupları için mükemmel olmasının bazı yolları verilmiştir.
Özellikleri

  • Kolay toplu filtreleme ve filigranlama
  • Büyük fotoğraf grupları için hızlı karşılaştırma araçları
  • Düğün fotoğrafçılığı için tonlarca kullanışlı hazır ayar
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

39 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.