Anasayfa » Northgard 2.1.14.16889 MacOS
Simülasyon Strateji

Northgard 2.1.14.16889 MacOS


Hakkında

Yıllarca süren yorulmadan yapılan keşiflerden sonra, cesur Vikingler gizem, tehlike ve zenginliklerle dolu yeni bir toprak keşfetti: Northgard. En cesur Northmenler bu yeni kıyıları keşfetmek ve fethetmek, Klanlarına şöhret getirmek ve Tanrılara fetih, ticaret veya adanmışlık yoluyla tarih yazmak için yelken açtılar. Yani, eğer kara kurtları olan korkunç kurtlardan ve ölümsüz savaşçılardan hayatta kalabilirlerse, arkadaş olurlar veya devleri yenebilirler ve Kuzey'de tanıklık edilen en sert kışlardan hayatta kalabilirler.
Özellikleri

• Yerleşiminizi yeni keşfedilen Northgard kıtasına kurun • Vikinglerinizi çeşitli işlere atayın (Çiftçi, Savaşçı, Denizci, Loremaster…) • Kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin ve sert kışlar ve kötü düşmanlarla hayatta kalın •Benzersiz stratejik fırsatlarla yeni bölgeyi genişletin ve keşfedin • Farklı zafer koşulları elde edin (Fetih, Şöhret, Lore, Ticaret…) • Arkadaşlarınıza karşı veya farklı zorluk seviyesi ve kişiliklere sahip bir yapay zekaya karşı oynayın • Adanmış sunucuların tadını çıkarın ve son İskandinav Tanrı rütbesine ulaşmak için saflarınızı ezin!
Sistem Gereksinimleri

10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

871 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.