Anasayfa » Adobe Premiere Elements 2020 18.0 macOS
Video Düzenleme

Adobe Premiere Elements 2020 18.0 macOS


Hakkında

Adobe Premiere Elements şimdi daha da iyi oldu. Artık kliplerinizin sık kullanılan bölümlerinden hızlı filmler oluşturabilir veya tam yapımlarda büyük yaşam öykülerini anlatabilirsiniz . Film başlıklarının içine hareket ekleyin, dramaya serin odak efektleri ekleyin ve ilerledikçe rehberlik edin.
Özellikleri

  • Videolarınızı dönüştürün - Filmlerinizi istediğiniz gibi yapın ve havalı efektler, geçişler, temalar, başlıklar ve daha pek çok şeyle tarzınızı ortaya çıkarın. Premiere Elements size rehberlik edebilir veya sizin için yapabilir.
  • Film anılarınızı paylaşın - Bitmiş prodüksiyonlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla disk, HDTV, Facebook, YouTube, Vimeo ve daha fazlasıyla paylaşın.
  • Mobil videolara hoş geldiniz - Telefonunuzdaki belleği boşaltmak ve videolarınızı eğlenceli filmlere dönüştürmek için mobil videolarınızı Elements ile senkronize etmek hiç olmadığı kadar kolay. Veya Elements videolarınızı cep telefonunuzla senkronize edin, böylece herhangi bir yerden herhangi bir hafızaya erişebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.25 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.