Anasayfa » RevisionFX DEFlicker 1.7.1 macOS
Video Düzenleme

RevisionFX DEFlicker 1.7.1 macOS


Hakkında

RevisionFX DEFlicker 1.7.1, yüksek kare hızı veya timelapse video çekerken can sıkıcı titremeleri ve eserleri düzeltmek için tasarlanmıştır. Bir arenada, stadyumda, gece parkında, gece kulübünde ya da evde çekim yapıyor olsanız da insan yapımı ışık kaynakları tahribata neden olabilir, özellikle şu anda kameralar ve akıllı telefonlar daha yüksek daha yüksek kare hızları. Ve elbette bu işlevsellik hızla her yerdeki spor meraklılarının favorisi oluyor.
Strobing ve ışık kaynağı titremesiyle başa çıkmak şimdiye kadar çok zaman alıyordu. DE olmadan: Titreşimsiz, problemleri çözmek genellikle elemanları elle ayarlayarak örtülerin oluşturulmasını içerir. Kare kare renk düzeltme ve bölge düzeltme kullanarak kısa bir sahneyi düzeltme, mümkün olduğunda saatlerce sürebilir. RE: Vision Effects DE: Titreme, görüntü ayrıntılarını koruyarak bu sorunları otomatik olarak ele alır. DE: Titreşim benzersizdir, çünkü yapay ışık kaynaklarından yalnızca titreşimi gidermekle kalmaz, aynı zamanda nesneler farklı oranlarda yanıp sönse bile birden çok nesnede titreşimi giderir. DE: Titreşim ayrıca doğrudan ışık kaynaklarında çekim yaparken problemleri en aza indirerek daha yüksek kare hızlarında çekim yaparken “nefes almalarına” ve boyutlarını değiştirmelerine neden olur. DE: Flicker, aynı zamanda timelapse fotoğrafçılığınızı değiştirmenize yardımcı olur, böylece izleyiciler izlemelerini istediğiniz görüntüleri izler ve sıklıkla timelapse fotoğrafçılığına eşlik eden rahatsız edici poplar izlemez. DE: Flicker, renk kaymaları, pozlama ve diğer kamera ayarları ve çerçeveden çerçeveye çıkabilecek aydınlatma tutarsızlıklarının genel sorunlarını ele alır. DE: Flicker, aynı zamanda kareler arasındaki farklı yerlerde gölgeleri açan bulutların sorunlarını da giderir ve nesneler kareden kareye göründüğünde veya kaybolduğunda iyi performans gösterir.
İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.