Anasayfa » Adobe Premiere Rush v1.5.54 Mac
Video Düzenleme

Adobe Premiere Rush v1.5.54 Mac


Hakkında

Çevrimiçi videolar oluşturmak ve paylaşmak için yepyeni bir uygulama olan Premiere Rush ile kanallarınızı düzenli olarak harika bir akışla besleyin. Kullanımı kolaydır, tüm cihazlarınızda çalışır ve içerik oluşturma şeklinizi değiştirir. Tüm istediğin. Hepsi bir arada uygulama. Rekor sürede çekimden gösteri zamanına geçin. Yerleşik kamera işlevi, mobil cihazlarınızda profesyonel kalitede video çekmenize yardımcı olur. Renk, ses, hareketli grafikler ve daha fazlası için basit araçlarla düzenleme kolaydır. Doğrudan uygulamadan YouTube, Facebook ve lnstagram gibi favori sosyal kanallarda paylaşın. Sosyal medyada daha büyük bir sıçrama yapın. Sosyal medyada daha büyük bir sıçrama yapın. Doğrudan uygulamada profesyonel olarak tasarlanmış Hareketli Grafik şablonlarıyla takipçilerinizi şaşırtın veya Adobe Stock'ta yüzlerce daha bulun. Kişisel markanıza uyacak şekilde rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirin. Ve videolarınızı amatörden harika hale getirin. Şovunuzu yolda yaratın. Şovunuzu yolda yaratın. Premiere Rush, tüm cihazlarınızda çalışır. Telefonunuzda çekim yapın, ardından telefonunuzda, tabletinizde veya masaüstünüzde sosyal kanalları düzenleyip paylaşın. Her şey bulutla senkronize edilir, böylece en son düzenlemeniz nerede olursanız olun her zaman parmaklarınızın ucunda.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.29 GB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.