Anasayfa » Adobe Prelude 2021 v10.0 MacOS Full
Video Düzenleme

Adobe Prelude 2021 v10.0 MacOS Full


Hakkında

Sezgisel, verimli medya organizasyonu ve meta veri girişi için tasarlanmış bir video günlüğü ve kayıt aracı olan Prelude 2020 ile video çekimlerini hızla etiketleyin ve kodunu dönüştürün ve hızlı bir şekilde kaba bir kurgu oluşturun. Prelude, zahmetsizce Adobe Premiere Pro 2020'ye çevirerek video prodüksiyon süreci boyunca akıcı iletişim ve organizasyon sağlar. Prelude ile medyanızı düzenleyin ve kaba bir montaj oluşturun. Premiere Pro projenizin baştan organize edildiğinden emin olmak için Prelude medya düzenleyici aracını nasıl kullanacağınızı öğrenin. Klipleri, alt klipleri ve dizileri düzenleyin. Prelude'un klip adlandırma ve meta veri özellikleri hakkında bilgi edinin ve alt klipler oluşturmanın, kaba kesilmiş bir montaj oluşturmanın ve montajınızı anında düzenleme için bir dizi olarak Premiere Pro'ya göndermenin ne kadar kolay olduğunu öğrenin. Medya dosyalarınıza yorumlar ekleyin. Premiere Pro'da düzenleme sırasında danışması için editör veya yönetmen için medya dosyalarına notlar ekleyin.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.14 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.