Anasayfa » Adobe Premiere Rush 1.5.62 MacOS
Video Düzenleme

Adobe Premiere Rush 1.5.62 MacOS


Hakkında

Adobe Premiere Rush 1.5.62  - Çevrimiçi videolar oluşturmak ve paylaşmak için yepyeni bir uygulama olan Premiere Rush ile kanallarınızı harika bir akışla besleyin. Bu kolaykullanmak, tüm cihazlarınızda çalışır ve içerik oluşturma şeklinizi dönüştürür. Tüm istediğin. Hepsi bir arada uygulama Rekor sürede çekimden şov zamanına gidin. Dahili kamera işlevi, mobil cihazlarınızda profesyonel kalitede videolar çekmenize yardımcı olur. Renk, ses, hareketli grafikler ve daha fazlası için basit araçlarla düzenleme kolaydır. Uygulamadan YouTube, Facebook ve nstagram gibi favori sosyal kanallarla paylaşın. Sosyal medyada daha büyük bir sıçrama yapın. Sosyal medyada daha büyük bir sıçrama yapın Doğrudan uygulamada profesyonel olarak tasarlanmış Hareketli Grafik şablonları ile takipçilerinizi şaşırtın veya Adobe Stock'ta yüzlerce daha fazlasını bulun. Rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını kişisel markanıza uyacak şekilde değiştirin. Ve videolarınızı amatörden şaşırtıcıya götürün. Şovunuzu yolda oluşturun. Şovunuzu yolda oluşturun Premiere Rush tüm cihazlarınızda çalışır. Telefonunuzda çekim yapın, ardından telefonunuzdaki, tabletinizdeki veya masaüstünüzdeki sosyal kanalları düzenleyin ve paylaşın. Her şey bulutla senkronize edilir, bu nedenle son düzenlemeniz her yerde parmaklarınızın ucundadır.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.5 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.