Anasayfa » Adobe Prelude CC 2020 9.0.3 Mac
Video Düzenleme

Adobe Prelude CC 2020 9.0.3 Mac


Hakkında

Adobe Prelude CC  yazılımı üretim görevlerinizi kolaylaştırır. Neredeyse tüm dosya tabanlı formatları alın ve derhal günlüğe kaydetmeye başlayın , daha sonra daha hızlı çalışabilir ve düzenli kalabilirsiniz. Adobe Prelude, Production Premium, Master Collection ve Creative Cloud'a dahil edilmiştir. Çekimleri hızlı ve kolay bir şekilde alın ve kaydedin - Neredeyse tüm dosya tabanlı biçimlere dönüştürmek de dahil olmak üzere, dosya tabanlı çekimlerin kolay alımıyla daha hızlı çalışın. İş akışınızla taşınan aranabilir geçici meta verilerle görüntüleri etiketleyin. Neredeyse tüm iş akışlarına entegre edin - Üçüncü taraf teknolojilerle özelleştirilmiş entegrasyonu destekleyen açık bir platform olan Prelude ile doğrudan mevcut medya varlık yönetim sistemlerine ve iş akışlarına bağlanın. * Prodüksiyonunuza özgü verileri yakalamak ve Adobe Premiere®'de görüntülemek için özel işaretleyiciler oluşturun Pro yazılımı.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
  • 8 GB RAM (16 GB önerilir)
  • Yükleme için 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı
  • OpenGL 2.0
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

928 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.