Anasayfa » Aescripts CircusMonkey 1.04 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Aescripts CircusMonkey 1.04 Mac


Hakkında

Aescripts CircusMonkey 1.04  Kolaylıkla kinetik tip oluşturun. 3B alanda metinle çalışmanın yeni bir yolu şaşırtıcı olasılıkları ortaya çıkarır. CircusMonkey türü yaratır ve canlandırır. Oluşturulduktan sonra efekt kontrolleriyle ayarlanabilen 7 farklı algoritma kullanarak karmaşık 3B metin düzenlerinde uzmanlaşmıştır.
CircusMonkey, ilk kinetik tip jeneratörümüz olan orijinal TypeMonkey'in bir takipçisidir. Her ikisi de kinetik tipografi oluştururken, farklı bir şekilde işler ve sonuçlar tamamen benzersizdir. CircusMonkey'nin Metin Kuleleri, metninizle bir dizi temel 3B şekil oluşturmanıza olanak sağlayan bir sistemin merkezindedir. Birden fazla animasyon seçeneğine, otomatik olarak oluşturulan bir kelimeden bir sonrakine geçiş yapan bir kamerayı ve ayarlamaları kolaylaştıran bir marker olan zamanlama kontrollerini içerir. Ek bir canlı, efekt tabanlı kontrol grubu, ilk yapımdan sonra kinetik teçhizatın düzenini, canlandırmasını, kamera açısını ve görünürlüğünü ayarlamanızı sağlar. Tüm Monkey scriptlerinde olduğu gibi, CircusMonkey de yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir kullanıcı yelpazesi için tasarlanmıştır.
Özellikleri

- 7 Esnek Metin Tertibatı - Çoklu Hizalamalar - Kuler Palet Alma - Çoklu Geçiş Giriş ve Çıkış seçenekleri Anahtar karelere sahip olmayan metin ve kameraya dinamik olarak bağlı işaretçiler - İşaretleyici senkronizasyon özelliği otomatik VO ve müzik senkronizasyonunu bir esinti haline getirmeye yardımcı olur - Zamanlama değişiklikleri bir işaretleyiciyi kaydırmak kadar basit - Yeni kamera algoritması çığır açan dinamiklere izin verir - Ek oluşturma sonrası ayarlamalar için efekt kontrolleri - Z alanındaki kelimeleri ayırmaya yardımcı olacak Görünürlük Kontrolleri
İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.