Anasayfa » Aescripts PuppetTools 3.7.5 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Aescripts PuppetTools 3.7.5 macOS


Hakkında

PuppetTools 3, saatlerce çalışmayı azaltan After Effects için kullanımı kolay bir donanımdır. 1 tıklamayla bir IK sistemi kurun. Kukla pimleri, şekil katman yolu noktaları ve hemen hemen her şey için son derece özelleştirilmiş kontroller yapmak için kullanın. Ve her türlü sanat eserinde (.psd, .ai, şekil katmanları vb.) Çalışır. Kullanımı kolay olduğunu söylemiş miydim? Şaka yapmıyordum. Sadece 2 tuş.
Özellikleri

1 tıklama IK kurulumu Hemen hemen her şey için kontrolörler oluşturun Şekil Katmanı ve Maske yolları için yeni destek! (CC 2018 gerektirir) Kontrolörlerin görünüşünü, boyutunu, ismini ve davranışını kişiselleştirin Her türlü sanat eseri ile çalışır Süper kullanımı kolay BEDAVA bir teçhizatla birlikte gelir
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.