Anasayfa » Aescripts Textor 1.1.3 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Aescripts Textor 1.1.3 macOS


Hakkında

Sürgü ile saniyeler içinde çarpıcı metin animasyonları oluşturun! Sonra onları kaydedin ve herhangi bir metin katmanına uygulayın!
- Textor  After Effects için bir metin animasyon aracıdır. - Textor sürgü tabanlıdır : anahtar kare değerlerini değiştirmenize gerek yoktur! Sadece sürgüleri hareket ettirin ve Textor ilgili sürgü özelliklerini hareketlendirir.  Dönüştür sekmesi  ve  Fx sekmesi birçok farklı özellik türünü canlandırmanıza izin verir.  Davranış sekmesi animasyonu kontrol etmenizi sağlar: aralık, gecikme, kolaylık, sıçrama, öğelerin sırası ve daha fazlası. - Textor ayrıca  1 tıklamayla Rastgele animasyon üreteci içerir : Rastgele seçmeyi ve belirlediğiniz limitleri temel alarak rastgele metin animasyonları oluşturur.  Hazır Ayarlar sekmesi  animasyonları yönetmenizi sağlar: animasyonlarınızı kaydedebilir, kaldırabilir, yeniden adlandırabilir, dışa aktarabilir ve içe aktarabilirsiniz. - Textor boyut bağımsızdır . Kompozisyon boyutunu ve metin ölçeğini göz önünde bulundurarak animasyon ön ayarları uygular; böylece, öğeler boyutlarından bağımsız olarak animasyon her zaman aynıdır.
İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.