Anasayfa » Templates for Pages – DesiGN 6.0.3 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Templates for Pages – DesiGN 6.0.3 macOS


Hakkında

Templates for Pages – DesiGN 6.0.3 macOS  Sayfalar için modern ve cilalı Şablonlar - DesiGN, Apple Sayfaları ile iş ve kişisel içerik oluşturmak için 4.000'den fazla kullanımı kolay şablon koleksiyonu sunar. Sayfalar için App Store'daki en büyük şablon paketidir. Yeni şablonlarla düzenli olarak aylık güncellemeler sağlıyoruz. Sayfalar İçin Şablonlar - DesiGN seti, kitaplardan ve davetiyelerden posterlere ve broşürlere kadar çok çeşitli şablonlar sunar. Bazı şablonlar 10 farklı sayfadan oluşur, bu nedenle paket, en çeşitli gereksinimlerinizi karşılamak için yaklaşık 10.000 düzen sunar. Her sayfa - sadece metin sayfalarının en ince zerafetinden, afiş ve broşür şablonlarındaki resimlerin ve sloganların parlak karışımına kadar - ince noktalara, yüksek kullanılabilirliğe ve bol yaratıcılığa dikkat çeken üstün tasarım kalitesine sahiptir. Tüm şablonlar, yatay broşürler (DL Zarf formatı - 110 x 220 mm / 4¼ x 8¾ gibi standart olmayan boyuttaki belgeler hariç) popüler A4 (210 x 297 mm) ve US Letter (8½ x 11 inç) boyutlarında mevcuttur. içinde.). Neredeyse Sayfa Şablonları - DesiGN'deki tüm nesneler zahmetsizce yeniden renklendirilebilir, taşınabilir veya kaldırılabilir. Kendi metninizi yazın veya yapıştırın, metin kutuları ekleyin veya kaldırın ve isterseniz yazı tipini değiştirin. Stok görüntüleri kendi fotoğraflarınızla veya resimlerinizle değiştirin. Hayal gücünüzü serbest bırakın!
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

25 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.