Anasayfa » Afterlife Mac OS X
Strateji

Afterlife Mac OS X


Hakkında

İnsanlara nereye gideceğini söyle sadece bir başlangıç. Afterlife'a hoşgeldiniz, dünyayı inşa etmenin simgesi olan ve burada ve şimdi ötesinde yaratmanıza izin veren bir simülasyon. Doğal bir mizah duygusuna sahip olan her şey Tanrı'nın bir galaksisinde başlar bilir. "Bölgesel manevi direktör" görevleri, yetkileri size verilir, aynı anda iki cousins ​​uçağı geliştirir "gerçek dışı emlak" - cennet ve cehennem. Trilyonlarca ruhu hak ettikleri ödülleri ve cezaları vererek mutlu edin. Günahın ücretleri çoktur. Ölümden sonra hayatınızı açın Sevgili Ölümcül Günahların İncisi Gates of Cennet veya Hell Fiery Gates alanı ve / veya onların erdemleri. Sonra bazı yollar ayarlayın. Çok geçmeden topluca varıyorlar. Onları gelecekteki yaşamlarında saklayın ve gelişin. Yolda çok fazla kaybedersiniz ve dört sörfçü Apocalypso'nun (iyi bir zaman değil) bir ziyareti anlamına gelebilir.
Özellikleri

  • Yarım düzine ya da daha fazla doğaüstü felaket (Total Annihilation dahil değil), para sorunları ve gezegenin baş ağrısı faktörü ve sonsuz oyun saatlerindesiniz.
  • Sanatsal olarak üretilen 200'den fazla ödül ve ceza
  • Yaklaşık 300 fayans ve ayrıntılı bina, daha fazla haritalar, çizelgeler ve grafikler bir çatı sallayabilir
  • Buna ek olarak, A harfiyle başlayan herhangi bir sim oyununun en karmaşık altyapısıdır
Sistem Gereksinimleri

Belirtilmemiş.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

128 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.