Anasayfa » Order of Battle: World War II 7.1.4 Mac OS
Strateji

Order of Battle: World War II 7.1.4 Mac OS


Hakkında

Savaş Sırası: II. Dünya Savaşı, tüm strateji hayranları için temiz hava soluyor. Her oyun elementini yenileyerek ve yeni nesil oyuncular için türü yeniden başlatarak savaşı yeni bir seviyeye getiren bir oyundur. Tümü geleneksel bir ortamda ve deneyimli oyuncuların bildiği unsurlarla birlikte detaylı arazi, zengin animasyonlar ve kaygan bir arayüz - Savaş Sırası: II. Dünya Savaşı, Panzer General gibi tüm zaman klasiklerinin ayak izlerini takip ediyor. 700'den fazla eşsiz görünümlü ve davranışçı ünite seçimi ile oyuncular, 2. Dünya Savaşı sırasında düzenlenen çeşitli tiyatrolarda düzenlenen kampanyalar boyunca ordularını, filolarını ve hava kuvvetlerini oluşturabilir ve yönetebilirler. Eşsiz bir uzmanlık sistemi, oyuncuların güçlerini çeşitli hiziplerin stratejileri ve zihniyetlerini yansıtan özel birimler, bonuslar ve yeteneklerle özelleştirmelerini sağlar. Kampanyalardaki Generaller, Pilotlar ve Kaptanlar arasında bölünmüş olan eşsiz bir Komutan grubunun aşamalı olarak kilidi açıldı. Bunlar, komut menzilindeki her şeye benzersiz bonuslar sağlamak için belirli birimlere eklenebilir. Birim tiplerinin ve taktiklerin iyi kullanılması oyuncunun önceliği olmaya devam ederken, Komutanların zekice kullanımı, saldırgan bir operasyonda dengeyi devredebilir veya gelgit lehine çevirmek için yeterli savunma alabilir. Savaş Sırası: II. Dünya Savaşı, benzersiz bir tedarik sistemi, birimlerin savaş verimliliğini doğrudan etkileyen önemli bir faktördür. Herhangi bir destek gemileri olmadan bir düşman adasına inmek, işgal kuvvetlerinin sağlam bir sahil şeridi inşa etmesini ve rakibinizin tedarik hattını kırmasını, birimlerini izole etmesini ve etrafını saran manevralar yapmasını engelleyecektir. Sezgisel bir oyun içi senaryo editörü, Hotseat veya Slitherine'nin PBEM ++ sunucu sistemi üzerinden 4 oyuncuya kadar çok oyunculu desteği ekleyin ve sınırsız yeniden oynanabilirliğe sahip bir oyuna sahip olun.
Özellikleri

Temel Özellikler:
  • Sezgisel kullanıcı arayüzü ve büyük derinliğe sahip klasik sıra tabanlı, altıgen tabanlı oyun.
  • Birim aktarma ve çoklu “what-if” senaryoları ile dinamik kampanyalarda oynayın.
  • Detaylı animasyonlar ve efektler ile zengin bir 3D dünya. Sıra tabanlı savaş oyunları hiç bu kadar iyi görünmedi!
  • 20 farklı Uzmanlık Banzai Ücreti, Bushido Kodu ve hatta Manhattan Projesi dahil olmak üzere her bir gruba benzersiz bir his veriyor.
  • Her biri benzersiz görseller ve animasyonlar içeren piyade, tank, gemi ve uçak dahil 700'den fazla farklı birim türü
  • Birimlerinize benzersiz komutanlar ekleyin ve onlara ek saldırı ve savunma bonusu verin.
  • Atılımlara ve çevrelere izin veren derin ama sezgisel bir tedarik sistemi.
  • AI senaryolarına karşı son adam ayakta, çay bardağı ve kooperatifi destekleyen PBEM ++ ve hotseat üzerinde 4 oyuncu çok oyunculu.
  • Ne-görmek-ne-ne-almak tasarımı ile kapsamlı, kullanıcı dostu bir oyun senaryosu editörü.
Sistem Gereksinimleri

Diller : İngilizce, Deutsch, español, français, english  Dahil GOG hediyeler : Manuel (İspanyolca + Almanca Fransızca İngilizce +)  GOG DLC Dahil : Panzerkrieg, Burma Road Kriegsmarine, Blitzkrieg, Kış Savaşı, Sun, ABD'nin deniz, Sabah Rising Sun, Kum Fırtınası, Endsieg  Versiyon : GOG v7.1.4 (25044) İşletim sistemi versiyonu: 10.7+ 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.66 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.