Anasayfa » Afterparty 1.1.18 Mac
Aksiyon - Macera

Afterparty 1.1.18 Mac


Hakkında

Afterparty 1.1.18  sen Milo ve Lola, aniden kendilerini cehennemde bir sonsuzluk bakıyordu bulmak yeni ölmüş iyi tomurcukları oynarlar. Ama bir kaçamak var: Şeytan'ı geride bıraktığında, sana Dünya'ya tekrar giriş izni verecek. Milo ve Lola şimdi öldüler, susadılar ve en dıştaki Cehennem adası olan Nowhere caddelerinde dolaşıyorlar. Yeraltında hangi maceralarla karşılaşacaksın? Her adım size kalmış. Şimdiye kadarki en iyi bükücüye girme zamanı, neden lanetlendiğin gizemi ortaya çıkar ve masanın altındaki iri adamı iç.
Özellikleri

  • En iyi iki arkadaş olarak parti yapın: Hikayeyi ve her karara dayanarak ilişkilerinizi değiştiren akıllı bir konuşma sistemi ile Milo ve Lola'yı kontrol edin. Gecenin vahşi olayları sırasında kişiliklerini ve sisli tarihlerini ortaya çıkarın
  • Hayatınız için içeceğiniz: Hell barlar, her biri Milo ve Lola'yı özel diyalog seçenekleri ve yetenekleriyle birleştirmek için farklı Sıvı Cesaret efektleri içeren çeşitli özgürlükler sunar.
  • Şeytani faaliyetler: Yeraltı dünyasının barları zaman geçirmek için sarhoş oyunlarla doludur. Bira pongu, dans oyunları ve hokkabazlık yarışmalarının tümü kesintisiz bir anlatım bükücüsü için dinamik diyalog sistemi ile örülür
  • Sonsuza dek Cehennemi Değiştir: Oyuncuların hareketleri yalnızca Milo ve Lola'yı değil aynı zamanda Cehennem halkını ve yerlerini de etkilemez. Bir adada bir görevi bitirmek, diğerinin tamamen imhasına neden olabilir.
  • Şeytan ile flört et
  • Birbirine bağlı yeraltı adaları ağını Styx Nehri üzerinden keşfedin
  • Scntfc tarafından orijinal bir film müziği (OXENFREE, Swordcery)
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.9.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.97 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.