Anasayfa » Asterix & Obelix XXL 3 The Crystal Menhir 1.56 macOS
Aksiyon - Macera

Asterix & Obelix XXL 3 The Crystal Menhir 1.56 macOS


Hakkında

Yıl 50 M.Ö. Galyalı tamamen Romalılar tarafından işgal edilmiştir. Pekala, tam olarak değil… Küçük bir kaçınılabilir Galyalılar köyü işgalcilere karşı hala ayakta. Ve Totorum, Aquarium, Laudanum ve Compendium kamplarını süsleyen Roma lejyonerleri için hayat kolay değil. Barış, köylülerin günlük işleriyle uğraştıkları küçük Armorican köyünde hüküm sürüyor. İki kahramanımız Asterix ve Obelix, yaban domuzu, demirci ve balık satıcısı kavgası avlıyor ve köy şefi kalkanının tepesindeki köy meydanının etrafında dolaşıyor. Bir gün, druid köyü Getafix tuhaf bir mektup alıyor. Thule'nin yüksek rahibesi Avina Gandir'den! Halkına ağır bir tehdit tehdidini uyardı ve gizemli bir Menhir'i gizlendiği yerden çıkarmasını ister… Heyecan verici bir maceraya atılın ve kendinizi Asteriks dünyasına dalın! Tek başına veya kooperatifte, Roma imparatorluğunun topraklarını keşfet ve Kristal Menhir'in gizemini ve onun inanılmaz güçlerini çöz!
Özellikleri

  • Her türlü esrarengiz Kristal Menhir'de ustalaş: taş menhir, buz menhir, ateş menhir ve manyetik menhir!
  • Asterix XXL Saga'da ilk defa, iki oyunculu co-op modunda Asterix ve Obelix olarak oynayın! Bir aile olarak veya bir arkadaşınızla paylaşmak için harika bir macera.
  • Asterix çizgi roman dünyasında yepyeni bir hikaye yaşayın ve Roma imparatorluğunun topraklarını keşfedin.
  • Getafix, Cacofonix ve Vitalstatistix gibi sevdiğiniz karakterleri ve komik isimlerle yeni karakterleri bulacaksınız!
  • Çeşitli yan görevleri tamamlayın ve her seviyede gizli nesneler toplayın.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.05 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.