Anasayfa » Airflow 2.3.7 Mac OS X
Video Düzenleme

Airflow 2.3.7 Mac OS X


Hakkında

Airflow, video içeriğini, karmaşık yapılandırmalarla uğraşmanıza gerek kalmadan WiFi ağınıza bağlı Apple TV ve ChromeCast cihazlarına akıtmanızı sağlar. 4k akış gereksinimleriniz için tam HEVC desteği. Bu güncelleme, Apple TV 4 (tvOS 11) ve Chromecast Ultra'da yerel HEVC oynatımı için destek getiriyor. Cihazınız doğal olarak HEVC codec'ini desteklemiyorsa, kod çözme, OSX High Sierra ve Skylake CPU'lu Windows'ta tamamen donanım hızlandırılmıştır. Aradığınız şey, daha hızlı ve daha hassas fırçalama ile yenilenmiştir. Yardımcı program şebekeyi kullanılabilir cihazlar için tarar ve daha önce uygulamanın çalma listesine eklenen herhangi bir dosyayı akış yapmanıza olanak tanır.
Özellikleri

  • TNT desteği
  • Apple TV desteği
  • Chromecast desteği
  • 4K video oynatabilme
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

31 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.