Anasayfa » Adobe Premiere Pro CC 2018 12.1.1.10 Mac OS X
Video Düzenleme

Adobe Premiere Pro CC 2018 12.1.1.10 Mac OS X


Hakkında

Hikayenizi yolunuza söyle Film yapımcıları, “YouTubers”, foto muhabirleri, tasarımcılar… Premiere Pro'yu kullanmak için hikayesi olan herkes, hatta siz. Küçük ekran prodüksiyonları epik orantılar , Hollywood profesyonellerini kullanarak aynı uygulamayı kullanarak zihninizi belirlediğiniz her şeyi yaratır. Bir video blogu başlatın, YouTube'da viral olun veya en iyi foto muhabiri olun. Herhangi bir kameradan veya telefondan görüntüleri çeker, klipleri kırpır, başlıklar ekler ve sesi ayarlar. Sadece sezgisel araçlar ve sayısız eğiticilerle adım adım harika içerikler üreteceksiniz. Büyük ekrana büyük bir şekilde gider Bir sonraki şaheserinizde mi çalışıyorsunuz? Premiere Pro, aynı anda ekibinizle tek bir projede birlikte çalışırken birden fazla proje açmanıza olanak veren tek doğrusal olmayan düzenleyicidir. Ayrıca, projelerinizi hiç kimsenin değişiklik yapmaması için engelleyebilirsiniz. Renk, görüntü, ses ve video 360 / surround VR ile iş akışları, her zaman kapanış kredilerinden daha hızlı bir şekilde ilk baskıya götürür. Herhangi bir kamera ve herhangi bir format, akıllı telefonlardan 8K'dan sanal gerçekliğe kadar her formatta çekimlerle çalışır. Daha geniş bir pazar olan yerel destek araçları sayesinde, hangi cihaz sıraları olursa olsun, hemen her bilgisayarda başlayabilirsiniz. Diğer ürünlerle mükemmel çalışır Premiere Pro ve After Effects arasında kolayca geçiş yapın. Dinamik Bağlantı ile, işlem için beklemek zorunda kalmazsınız. Premiere Pro ayrıca Photoshop, Illustrator ve Adobe Media Encoder gibi diğer Creative Cloud uygulamalarıyla da sorunsuz çalışır. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki takım projeleri, yayıncılar özgürce işbirliği yapabilir, içeriği güvenli bir şekilde paylaşabilir ve çok daha fazlasını yapabilir.
Özellikleri

  • Profesyonel video üretimi
  • 4K Desteği
  • Zengin içerik
  • Video kayıt
  • Karmaşık arayüz ve zengin üretkenlik araçları
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.62 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.