Anasayfa » Airtool 2.4.1 macOS İndir
İnternet Araçları

Airtool 2.4.1 macOS İndir


Hakkında

Yalnızca birkaç tıklamayla Mac'inizin yerleşik Wi-Fi adaptörünü kullanarak Wi-Fi çerçeveleri yakalayın. Her WLAN uzmanı için bir araç Wi-Fi trafiğini yakalamak, protokol analizinin önemli bir görevidir. İster Wi-Fi bağlantısı, dolaşım veya yapılandırma sorunlarını çözmeye çalışıyor olun, ister ağınızın performansını analiz ediyor olun, ister yalnızca Wi-Fi hakkında bilgi ediniyor olun, kesinlikle kare yakalama yapmanız gerekecektir. Airtool, bunu mümkün olan en kolay şekilde yapma yeteneği verir. Uzaktan yakalama, otomatik veri çerçevesi dilimleme ve Wireshark ile sorunsuz entegrasyon gibi gelişmiş özelliklerle Airtool, her kablosuz LAN profesyonelinin sahip olması gereken bir araçtır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.