Anasayfa » HighTop 1.3.4 macOS
Araçlar- Çeşitli İnternet Araçları

HighTop 1.3.4 macOS


Hakkında

HighTop, favori yerel klasörler, Google Drive veya Dropbox ile çalışmanın en uygun yoludur. Finder pencerelerini aramaktan, gömülü bir Masaüstünü kazmaktan veya bir tarayıcı sekmesi yüklemekten kaçının. Basitçe söylemek gerekirse, HighTop dosyalarınızın ağaç görünümüdür ve macOS entegrasyonu ile doludur.
Özellikleri

– Minimum öğrenme eğrisi ve kurulum. – Dosyaları ve klasörleri taşımak, yüklemek ve indirmek için uygulamadaki klasörler arasında sürükleyip bırakın. – Dock veya menü çubuğu simgesine dosya ve klasörleri sürükleyip bırakın. – MacOS'ta dosyalar sürüklendiğinde görüntülenen bir "bırakma paneline" sürükleyip bırakın. – Tüm bulut hesaplarında ve favori yerel klasörlerde bir kerede yazarken hızla arama yapın. – Bulut hesaplarına güvenli ve doğrudan resmi kütüphaneler kullanılarak erişilir. – Ortadaki hiçbir sunucu verilerinizi işlemez. - Uygulama tarafından hiçbir kullanıcı verisi toplanmaz. – Menü çubuğu ve pencere görünümleri arasında kolayca geçiş yapın. – Diğer dosya tarayıcılarına ve bulut depolama istemcilerine kıyasla sistem kaynaklarının minimum kullanımı.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.