Anasayfa » Aiseesoft HEIC Converter 1.0.20 Mac
Dönüştürücü

Aiseesoft HEIC Converter 1.0.20 Mac


Hakkında

Aiseesoft HEIC Converter 1.0.20 Mac için kullanışlı bir dönüştürme programı seçmek için, Aiseesoft HEIC Converter iyi bir seçim olarak kabul edilebilir. HEIC görüntülerini anında JPG veya PNG'ye dönüştürmek için tek tıklamayla çözümler sunar. İPhone, iPad, iPod dahil olmak üzere iDevice'inizdeki tüm HEIC fotoğrafları, dönüşüm listesine aktarılabilir.
Çok sayıda HEIC resmi çektiğinizde, dönüşüm sürecini uzun süre tek tek bitirmek yerine tüm iOS 11 fotoğraflarını toplu olarak dönüştürmenizi kolaylaştırır. Ayrıca, kaliteyi belirlenen bir değere ayarlama konusunda bir fikriniz olduğunu varsayarsak, Aiseesoft HEIC Converter buna kullanılabilirlik sağlar. Ayrıca, farklı kullanıcıların tercihlerine uyacak şekilde, dosya eklemek için iki erişilebilir yöntemle iyi tasarlanmıştır. Biri “HEIC Ekle” düğmesine basarken diğeri HEIC görüntülerini ana arayüze sürüklüyor. Sıfır veri kaybını korumak amacıyla EXIF ​​bilgilerini tutma yeteneğine sahiptir. Güvenli bir şekilde, tüm dönüştürme işlemini yerel olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Yani dönüştürülen tüm görüntüler bilgisayarınıza kaydedilir. Depolama yolunu değiştirme ve dosyaları kaydetmek için belirli bir klasör oluşturma hakkınız vardır. Ücretsiz olarak dönüştürülecek 10 HEIC görüntüsü olacaktır, yani denemek için bu fırsatı tam olarak kullanabilirsiniz.
Özellikleri

- Destek çıktı formatları: JPG ve PNG - Mac OS ile uyumlu olun - Toplu dönüştürme erişimine sahip olun - Kendi isteğinizle kalite ayarlamaya izin verin - HEIC görüntülerini hızlı ve güvenli bir şekilde dönüştürün
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.