Anasayfa » Swift Converter 4.0.3 Mac
Dönüştürücü

Swift Converter 4.0.3 Mac


Hakkında

Swift Converter 3.8.7, formatları videodan videoya, videodan sese, sese dönüştürmek için kullanılan bir video araçtır. Swift Converter ile kolayca düzenleyebilir (bölebilir, kırpabilir, filigran ekleyebilir, kırpabilir) ve videonuzu veya sesinizi dönüştürebilirsiniz. Herhangi bir formatı elma cihazınıza dönüştürün. Ayrıca Swift Converter, ses içeriğini kolayca video biçimlerinden ayıklamanıza ve dönüştürmenize yardımcı olabilir.
Video İthalat formatları desteklenir: WMV, RM, RMVB, MPG, AVI, MKV, MOV, FLV, MP4, TS, MTS, 3GP, ASF ve daha fazlası. Ses Alma formatları desteklenir: MP3, WAV, M4A, APE, OGG, FLAC ve daha fazlası. Dışa aktarma formatları: Video: MP4, AVI, MKV, WMV, M4V, FLV, MPG (MPEG2), F4V Ses: MP3, M4A (Apple Kayıpsız), AAC, WMA Cihazları: iPod, iPhone 4, iPad 1,2, yeni iPad , android telefon iBooks Yazar video tamamen destekledi. Desteklenen Kodlama Kodekleri: x264 (H264), XVid, MPEG4, FLV, MPEG, MP2, AC3, MP3, AAC, WMAV1, WMAV2, WMV1, WMV2…
Özellikleri

1. Çeşitli ithalat formatları ve çıktı formatları desteklenir. Herhangi bir formatı elma cihazınıza dönüştürün. 2. Swift Converter ile basit bir düzenleme yapabilirsiniz. Size video veya ses bölme, Kırpma, Kırpma, Filigran ekleme… dahil olmak üzere 3. Çıktı biçimlerinin sezgisel ve kolay ayarları. 4. videodan videoya, sesden videoya, sesden sese. Ses içeriğini kolayca video biçimlerinden ayıklayın ve dönüştürün. 5. Dönüştürme işleminden önce videonuzun veya sesinizin önizlemesine dahil edilen bir oynatıcı; ayrıca yararlı bir oynatıcı olarak kullanabilir, anlık görüntüler oluşturabilir ve benzeri işlemleri yapabilirsiniz. 6. Dönüştürme görevlerinin Multi Thread. Toplu işlem dönüştürme. 7. dönüştürme işlemi bittiğinde iTunes ile senkronize edin.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.