Anasayfa » Aiseesoft Video Enhancer 9.2.36 Mac
Video Düzenleme

Aiseesoft Video Enhancer 9.2.36 Mac


Hakkında

Aiseesoft Video Enhancer, ilk ve en iyi video geliştirme yazılımıdır. Video kalitesini artırmanıza, video çözünürlüğünü yükseltmenize, videodan arka plan gürültüsünü kaldırmanıza olanak tanır. Ayrıca videoyu döndürebilen veya çevirebilen, video efektini ayarlayabilen, video klipler oluşturabilen, video alanını kırpabilen ve videonuz için filigran ekleyebilen mükemmel bir video düzenleyicidir.
Özellikleri

Video kalitesini artırın Parlaklığı ve kontrastı optimize edin, karanlık videoları geliştirin. Üst düzey video çözünürlüğü Normal videodan HD videoya ve 1080p'den 4K filme üst düzey video çözünürlüğü. Videoyu Düzenle Videodaki gürültüyü kaldırın En iyi video engelleyici olarak videolardaki mozaik ve arka plan gürültüsünü kaldırın. Titreyen Videoları Sabitleyin Görüntüyü sabit ve izlemesi rahat hale getirmek için art efektlerde titreyen videoyu sabitleyin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

56 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.