Anasayfa » Wondershare Repairit 5.0.1 Mac
Fotoğraf Video Düzenleme

Wondershare Repairit 5.0.1 Mac


Hakkında

Bozuk Videolarınızı, Fotoğraflarınızı ve Dosyalarınızı Onarın. Videolarınız, fotoğraflarınız veya dosyalarınız bozulduğunda veya açılamadığında ne yapmalısınız? Merak etme! Burada, hasar düzeyleri ne olursa olsun bozuk videoları, fotoğrafları ve dosyaları onarmak için tek adresli bir çözüm bulabilirsiniz. Bozuk, erişilemeyen, okunamayan dosyaları kolayca geri kazanın. Belgenin açılamaması veya içeriğin bir kısmının görüntülenememesi günlük işlemlerimizde sıklıkla karşılaştığımız bir sorundur. Repairit ile istenmeyen veri bozulması sorunları nedeniyle dosyalarınızı asla kaybetmezsiniz. Durum ne olursa olsun Repairit, 3 adımlık basit bir işlemi izleyerek PDF, Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınızı anında düzeltebilir. Video Repair Bozuk, oynatılamaz videoları oynatılabilir hale getirin. Ani güç dalgalanmaları ve arızaları, komple sistem çökmeleri, güncelleme hataları ve dosyaların hatalı kullanımı gibi olaylar video dosyalarına erişilemez hale gelebilir. Repairit, acemilerin bozuk videoları hızlı bir şekilde onarmasını kolaylaştıran sezgisel bir arayüze sahiptir. Gelişmiş Onarım seçeneği, en ciddi şekilde zarar görmüş videoları geri yüklemenizi bile sağlar. Fotoğraf Onarım Dosya bozuk olsa bile önemli fotoğrafları kurtarın. Fotoğraflar, sizin, sevdiklerinizin, bir yerin veya önemli bilgilerin değerli anıları olabilen önemli anları yakalamanıza yardımcı olur. Ancak, dosyalar bozulabilir ve açılamayabilir. Repairit, hasar düzeyleri ne olursa olsun bozuk fotoğraflarınızı düzeltmenize olanak tanır. Aynı anda birden çok görüntü dosyasını onarmanıza da olanak tanır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

65 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.