Fotoğraf

AKVIS AliveColors 1.3.1874 Mac OS X

Hakkında

AliveColors kapsamlı grafik ve fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Bu kendi kendini açıklayıcı program sadece profesyoneller için değil, aynı zamanda amatör ve yeni başlayanlar içindir. AliveColors ile yaratıcılığınızı artırın!

AliveColors is comprehensive graphics and photo editing software. This self-explanatory program is not only intended for professionals, but also for amateurs and beginners. Boost your creativity with AliveColors! AliveColors offers a wide range of tools, adjustments, filters, and multiple effects, taking your photographs to the next level. Along with the image enhancement features, the software provides artistic brushes and filters that allow them to stylize photos and create images from scratch. The program also includes easy-to-use shape tools which are indispensable for designing scalable vector-based graphics.

Ultra HD Çözünürlüğü Desteği 
AliveColors, 4k & 5k ekran desteği ile sezgisel kullanıcı arayüzü sunar. Vektör tabanlı UI, iş akışınızı kişiselleştirmek için esneklik sağlayarak tamamen özelleştirilebilir.

Grafik Tabletler için Destek 
AliveColors, tasarım süreci üzerinde size tam kontrol sağlayan, basınca duyarlı grafik tabletleriyle uyumludur.

Çok Dilli Kullanıcı Arabirimi 
AliveColors birçok arayüz dilini destekler: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Rusça. Dili Tercihler bölümünde değiştirebilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraf Düzenleme 
AliveColors, fotoğraflarınızı tam potansiyeline ulaştırmak için gerekli tüm araçlarla donatılmıştır: güçlü görüntü azaltma, odak iyileştirme ve bulanıklık efektleri, yeniden kaplama ve yeniden renklendirme, portre rötuşlama, ton düzeltme, baskı öncesi işleme, iyileştirme gibi gelişmiş görüntü düzenleme ve geliştirme özellikleri detay, seçici renk düzeltme, HDR görüntüleri oluşturma, karmaşık nesneleri çıkarma, metin ekleme ve düzenleme, vb. Program, ayrıca eksiksiz RAW düzenleme işlevlerini de uygular. Zamandan ve emekten tasarruf etmek için düzinelerce fotoğrafları hızlıca işleyebilmenizi sağlayan Toplu İşleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Fotoğraf Rötuşlama ve Restorasyon 
Programın rötuş araçları, en yeni teknolojileri, mükemmel performansı ve kullanıcı dostu özelliğini bir araya getirir. Sadece hasarlı fotoğrafları geri yükleyemez ve eksik parçaları yeniden yapılandıramaz, aynı zamanda istenmeyen nesneleri de görüntülerden kaldırabilirsiniz. Ayrıca, moda ve güzellik rötuş teknikleri kullanarak portrelerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Life-Like Image Colorization Sınıfının 
en iyisi görüntü renklendirme özelliği, renkler üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar: eski siyah beyaz fotoğrafların, aile albümünüzden renk resimlerindeki renklerin değiştirilmesine kadar renklendirilmesi.

Gelişmiş Şekil Araçları 
Şekil araçları, kalite kaybı olmadan yeniden boyutlandırılabilen, ölçeklenebilir vektör tabanlı nesneler oluşturmanızı sağlar. Göz alıcı Infographic tasarımları, benzersiz logolar, çarpıcı dijital çizimler, arka planlar ve maketler kolaylıkla oluşturun!

Kesin Seçimler Kolaylaştırılmıştır 
Zaman alıcı seçim tekniklerini unutun. Değerli maskeleme araçları, saç, kürk, bulutlar, cam, ağaçlar veya su sıçramaları gibi karmaşık nesneleri otomatik olarak kesmenizi sağlar! Seçilmesi zor olan görüntü öğelerinin sınırlarını doğru olarak değiştirmek için Hassaslaştırma Kenarları özelliğini uygulayın.

Ayar Katmanları 
Seviyeleri, Eğrileri, Parlaklığı / Kontrastı, Ton / Doygunluğu, Siyah Beyazı vb. Uygulayarak dijital görüntülerinizi optimize edin ve geliştirin Orijinal fotoğrafa zarar vermeden renk ve ton ayarlamaları ile deney yapın!

Sınırsız Yaratıcılık Son 
teknoloji teknolojilerini sanatsal bir yaklaşımla birleştiren profesyonel seviye çizim ve boyama araçları, sıfırdan serbest görüntüler oluşturmanıza veya normal fotoğrafları süslemenize olanak tanır. Hızlı bir sonuç için, görüntüleri gerçek zamanlı olarak muhteşem tablolara dönüştüren benzersiz sanatsal filtreler uygulayabilirsiniz. Ortaya çıkan görüntüyü dahili çerçevelerden birine yerleştirin ve tümleşik kitaplıktan bir kağıt dokusu seçin. Gözünüzün önünde ortaya çıkan dijital şaheserlere dikkat edin!

Benzersiz Efektler 
Program, doğa olayları veya ışık ve yıldız efektleri gibi olağanüstü efektleri bir tıklamayla taklit etmeye izin verir. Parlayan güneşi ya da muhteşem bir gökkuşağını ya da üzerine bir şimşek çaktırarak ve yağmur ya da kar ya da sisli bir sis ekleyerek dijital sahnelerinizin farklı görünmesini sağlayın. Ayrıca, Yarım Ton, İki Tuş, Tekstüre, Kutupsal Koordinatlar, Ekstrüzyon, Displace, Mozaik, Kristalize, Posterize ve diğerleri gibi Stilize filtreleri uygulayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7+ gerektirir

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

409 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.