Anasayfa » AKVIS ArtSuite 15.0.3069.16863 Mac OS X
Fotoğraf

AKVIS ArtSuite 15.0.3069.16863 Mac OS X


Hakkında

Pek çok durumda buna ihtiyacın olabilir: arkadaşlarınız için bir kartpostal oluşturmak, bir tatil albümü oluşturmak, kişiselleştirilmiş bir masaüstü duvar kağıdı oluşturmak veya sadece “sanat için” resimlerinizle oynamak.  AKVIS ArtSuite , sonsuz sayıda efekt versiyonunu   yaratan birçok temel efekt sunar    Etkiler şu şekilde gruplandırılır: Çerçeveler ve Efektler  Marcos: Yazılım, çeşitli resim çerçeveleri (klasik kurgudan, neşeli kurbağalara sahip çerçeve gibi en yaratıcı örneklere) sağlar ve ayrıca mevcut şablonlardan farklı çerçeveler oluşturma olanağını sağlar. ArtSuite programına dahil olan fotoğraf çerçeveleri    özel fotoğrafınıza kolayca uygulanabilir. Çerçeve rengini seçin; formunu, stilini, parlaklığını ve kenarlarının yoğunluğunu seçin. Sen olabilir   , paspartu eklemek vb kenarları tırtıklı, çizik yüzey, bir sayfa Curl, bir çerçeve oluşturmak  . Oymalı bir ahşap çerçeve veya süslü bir çerçeve olabilir. Katmanlarla çalışmaktan hoşlanıyorsanız, saydam bir çerçeve uygulama olasılığınızı takdir edeceksiniz, böylece alt katlar taban olabilir.  Kendi eşsiz çerçevelerinizi oluşturun!  Bir kare veya dikdörtgen bir grafik dosyası olarak kaydedin ve orijinal bir fotoğraf çerçevesi oluşturmak için kullanın. Sonuç şaşırtıcı olabilir! ArtSuite ile bağımsız baskıda, sadece bir desenden süsleme kenarları yaratmak değil, aynı zamanda   elle boyanmış çerçeveler   - sanatsal kompozisyonlar, yüksek kaliteli görüntüler ve fotoğrafların yerleştirilmesi için farklı saydam alanların kullanılması da mümkün. Bu karelerden bazıları programa dahil edilmiştir ve ücretsiz bir set ödeme yapılmadan kullanılabilir. Efektler: Sanatsal Efektler, fotoğraflarla deney yapmayı sağlar - bir fotoğrafı siyah beyaz bir resme dönüştürür ve böylece bazı renk tonları ekler; görüntüdeki renkleri değiştirmek, görüntüyü bir tuval, oluklu kâğıt, duvar tuğlası veya taş üzerinde çizmenin yolunu çizecek şekilde bir doku ekleyin (Yerleşik Yapı Kütüphanesi'nden veya bir kullanıcı tarafından oluşturulan). Normal bir fotoğrafı bir retro çizgi stili ve vb. görünümü veren bir yarım ton görüntüsüne dönüştürür. Program penceresi görüntüler   önce   ve   sonra   anında önizleme için. Resmi tıklayarak pencereleri değiştirebilirsiniz. İmleç ile parametreleri ve düğmeleri gözden geçirerek, ayarlar panelinin altında kısa bir açıklama görebilirsiniz.  Çerçeveyi / efekti elde etmeyi seviyorsanız, ön ayar olarak kaydedebilirsiniz    (bir dosya içinde   .arts  ) ve böylece ileride diğer fotoğraflara uygulayabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

295 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.