Araçlar- Çeşitli

Alarm Clock Pro 15.1.0


Hakkında

Alarm Clock Pro  sadece sıradan bir alarm saati değil. Sizi sabahları uyandırmak, e-posta gönderip yazmak, randevularınızı hatırlatmak, iTunes seçimini rastgele yapmak, bir internet radyo istasyonunu kontrol etmek ve hatta pişirme zamanınızı azaltmak için kullanın!

Müzikal seçiminizin huzuruna uyanın. Goofy retro bip seslerini ve bir başucu çalar saatin veya cep telefonunun vızıltılarını dinlendirin. Uyanırken, ilaç almak ya da sosyal randevularınızı tutmak için hatırlatma olarak Alarm Clock Pro kullanın. İş yerinde, müşterilerle randevuları planlayın, mola hatırlatmalarını ayarlayın, ofis telsizini çalıştırın, proje zamanlayıcılarını ayarlayın veya çalışanların çalışma alanlarını gizlice izleyin.

Özellikler
  • iTunes Enhanced  – Belirli bir çalma listesini veya kitaplığın tamamını oynatmak için doğrudan iTunes’a bağlanın! Şarkıları sırayla karıştırır veya çalar.
  • Ekrandaki Bildirimler  – Harika hatırlatıcılar olarak hizmet veren pasif ekran bildirimlerini görüntüleyin!
  • Dahili Jingles  – Profesyonelce tasarlanmış çok sayıda özel zil sesinden birini seçin veya bir alternatif alın!
  • Kronometreler ve Zamanlayıcılar  – Mutfak tarzı zamanlayıcılar ve sınırsız sayıda kronometre.
  • Web Radio Ready  – Her gün en taze müzik seçimi için favori web radyo istasyonundan canlı müzik yayını yapın!
  • Uykudan Uyanma  – Bilgisayarınızı asla açık bırakmak zorunda kalmayın! Mac’inizi uyku modundan otomatik olarak uyandırır veya gerektiğinde açar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

53 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.