Anasayfa » VisuMind 3.2.1 MacOS
Araçlar- Çeşitli

VisuMind 3.2.1 MacOS


Hakkında

VisuMind, düşüncelerinizi veya fikirlerinizi görsel olarak düzenlemenizi sağlar. 2012'den beri binlerce profesyonel tarafından sevildi. Bir zihin haritası, beyin fırtınası yapmak ve daha fazla fikir üretmek için harika bir yol olarak kabul edilir. Tek bir büyük fikirden çok sayıda küçük fikir oluşturmanıza, farklı fikirlerin nasıl bağlantılı olabileceğini görmenize ve bir eylem planı oluşturmanıza yardımcı olur. Eylem planınızı görselleştirin ve bu stratejileri ekibinizle birlikte uygulayın. VisuMind, metin, şekiller ve resimler kullanarak beyninizin bilgi yapısına benzeyen zihin haritalarında hayata geçirilebilecek yeni fikirleri beyin fırtınası yapmak için ideal ortağınızdır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.