Anasayfa » Alien Skin Exposure Bundle X4 4.5.4.71 Mac
Fotoğraf

Alien Skin Exposure Bundle X4 4.5.4.71 Mac


Hakkında

Efsanevi efektler eklentisi şimdi ödüllü bir fotoğraf editörü ve organizatörüdür. Pozlama mevcut X4, kolayca güzel görüntüler oluşturmanızı ve tüm iş akışınızı yönetmenizi sağlayan yıkıcı olmayan gelişmiş RAW editörü. Hızlı performans, güçlü düzenleme araçları ve eşsiz yaratıcı düzenleme, Pozlama özelliğini fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde sanat eserlerine dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm uygulamalarda yapar.
Sistem Gereksinimleri

Pozlama X4, fotoğrafları düzenlemek ve düzenlemek için eksiksiz bir çözümdür. Yaratıcı düzenlemeye tamamlayıcı olarak da kullanılabilir. Eklenti gereksinimleri: - Adobe Photoshop CS6 veya Adobe Photoshop CC 2015 veya üstü - Adobe Lightroom Adobe Lightroom 6 veya CC 2015 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

515 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.