Anasayfa » Franzis Professional Projects HDR 7.23.03465 Mac
Fotoğraf

Franzis Professional Projects HDR 7.23.03465 Mac


Hakkında

Fotoğraf meraklıları sunan 5 Pro HDR projesi, ana görüntüler oluşturmak için araçlar sunar. Kullanımı kolay olan program, kullanıcının HDR projesinin sonuna kadar maksimum verime ulaşması ve onu desteklemesi için tasarlanmıştır.  Yedi HDR algoritmasından birini seçebilirsiniz ve HDR oluştururken yumuşatma, gürültü giderme, halo ayarı ve daha birçok gibi parametreleri belirleyebilirsiniz. Ağırlıklandırma HDR'sini doğrudan füzyon sırasında ayarlayarak piksellerin alanlarını kısmen tanımlayabilirsiniz. Tek tek görüntülerle çalışırken bile sansasyonel sonuçlar elde edeceksiniz. Daha hassas çalışma ve mükemmel ayarlanmış bir HDR birleşmesi ile tam 32 bit kalitede benzersiz sonuçlar elde edeceksiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

306 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.