Anasayfa » Alien Skin Snap Art 4.1.3.272 Mac OS
Fotoğraf

Alien Skin Snap Art 4.1.3.272 Mac OS


Hakkında

Fotoğraflarınızı güzel sanat eserlerine dönüştürmek, Snap Art 4'ten hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yüzyıllar boyunca sanatçıların görsel unsurlarını ve tekniklerini analiz ederek, bir insan tarafından yapılmış, bilgisayar gibi görünen görüntüler üretmek için tasarım yapan Snap Art. Snap Art 4, basit ve zarif bir kullanıcı arayüzü ile birden fazla sanatsal stil denemenizi sağlar. Tasarım ve güncellenmiş tasarım, dikkat dağıtıcıları azaltır ve çok çeşitli hazır ayarların hızlı bir şekilde görsel olarak keşfedilmesini sağlar; Snap Art, basit bir toplu işlem sağlayan bağımsız bir uygulama olarak bile her yerde çalışır. Dijitalleştirme tableti almayı unutun ve karmaşık boyama yazılımlarını nasıl kullanacağınızı öğrenmek için ders alın. Snap Art ustalıkla binlerce fırça darbesi uygular. Sadece nerede daha fazla ayrıntı istediğinizi gösterir. Bu gelişmiş kontrol seviyesi çarpıcı portreler oluşturmayı kolaylaştırır. Yüzlerce yeni stil ve yağlı boya, suluboya ve kalem kroki gibi on doğal ortam arasından seçim yaparak hızlıca başlayın. Ardından, kendine özgü bir görünüm elde etmek için fırçanın boyutundan boya kalınlığına kadar her şeyi özelleştirin. Çok çeşitli kontrol Snap Art, çalışmanızı tamamen benzersiz yapmanıza olanak sağlar. İş akışınız ne olursa olsun, Snap Art 4 entegre olacak. Şimdi Photoshop, Photoshop Elements, Lightroom ve Aperture ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Snap Art artık bağımsız bir uygulama olarak da çalışıyor. Bu, birden çok görüntüyü hızlı bir şekilde işlemenize yardımcı olur ve ek kullanmayan iş akışlarını destekler.
Özellikleri

Ana Bilgisayar Gereklilikleri Snap Art 4, bağımsız bir program veya ek olarak kullanılabilir. Snap Art ek olarak kullanıldığında, aşağıdaki ana bilgisayar uygulamalarından birini gerektirir: • Alien Skin Exposure X veya üstü • Adobe Photoshop CS6 veya Adobe Photoshop CC 2015 veya üstü • Adobe Lightroom Adobe Lightroom 6 veya CC 2015 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

39 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.