Anasayfa » Imagenomic Portraiture for Lightroom 3.5.2 build 3522-03 Mac OS
Fotoğraf

Imagenomic Portraiture for Lightroom 3.5.2 build 3522-03 Mac OS


Hakkında

Photoshop için Portraiture, portre rötuşlamada mükemmelliği elde etmenize yardımcı olmak için seçici maskeleme ve piksel-piksel işlemlerinin sıkıcı el emeğini ortadan kaldırır. Portraiture, orijinal Portraiture Plugin'in çekirdek teknolojisi ve özellik setini temel alır ve iş akışı rötuşlama cildinizi bir sonraki performans düzeyine, sonuçların kalitesine ve genel kullanım kolaylığına götürür. Portföyler, tam vücut, grup çekimleri, reklam, moda, imajlar dahil olmak üzere görüntü ve üretim zorlukları yelpazesinin tüm alanlarında rötuşlamada mükemmelliğe ulaşabilmek için endüstrinin tüm endüstrilerini değiştirmesine izin vermeye devam edeceğini ekliyoruz. güzellik, tıbbi ve aile kısıtlamaları ya da diğer yazılım ürünleri, aksesuarlar ve dijital rötuş teknikleri ile ilişkili öğrenme eğrileri olmadan hareket. Portrelerinizden en iyi şekilde yararlanın En iyi cilt rötuş aracı daha iyi hale geldi! Imagenomic, Photoshop'ta hızlı, doğru ve doğal bir cilde dokunmak için bir sonraki seviyeye kadar Portraiture eklentisini aldı ve ödüllendirdi ve şimdi Diyafram ve Lightroom otomasyondan geçiyor. Portre sadece farklı görünmekle kalmaz, aynı zamanda yüzeyin altında pek çok iyileştirme sağlar.
Özellikleri

• Maksimum hız rötuşu ve performans iş akışı için çok işlemcili destek • Ayarlamaları izole eden gelişmiş kontrol maskeleme derisi, genel ayarlara ek olarak yalnızca cildi maskeler. • Yeni Preset Yöneticisi ile özel ayarlar oluşturmak, yakalamak ve paylaşmak için önceden ayarlanmış güç ve esneklik • Maske ve varsayılan kullanıcı arabirimi maskeleri ve görüntü görüntüleme tercihleri ​​değerleri için özelleştirilebilir enlem ayarları dahil olmak üzere yeni tercih ayarları • Otomatik güncelleme işlevi sayesinde her zaman en son güncelleştirmelere sahip olursunuz Imagenomic'ten
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 - 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.